Comfy Bye-bye,Crystal Baby,Maxima,Babymax,Aldeba,baby hope bebek arabası

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve SPELL42 tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : SPELL42
  1. SPELL42

SPELL42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Bebek arabası almak istiyorum yalnız fiyatı çok pahalı olmayan baston arabalardan almak istiyorum.Bye-bye,Crystal Baby,Maxima,Babymax,Aldeba,baby hope bebek arabası nette en ucuz olan baston arabalar .Kullanan arkadaşlar var mı bi de bu markaların dışında chicco nun kraftın arabaları var bu markalara göre biraz daha pahalı..Karar veremedim.Genelde arabayla gidiyoruz dışarıya çıkacaksak ama ben yazın kullanırım diye araba almak istiyorum.Eşimde en fazla 200 lira civarı olsun istiyor.Pahalı olur da kullanmazsam diye bi sürü para vermeyelim istiyor ama diğer yandan da bebeğim rahat edebilir mi diye düşünüyorum ben.bilmiyorumkismile

2. 21 Şubat 2010
  3. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    baston olarak chicco CT 0.6 puseti tavsiye ederim. 140 tl civarı fiyatı. pahalı değil. tekerleri çok güzel dönüyor insanı hiç yormuyor ayrıca çok hafif 5,5 kilo. katlanması da çok basit.

4. 22 Şubat 2010
  5. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben geçen gün bir yerde gördüm. Renkli, cici bir bebek arabasıydı. Markası infiniti. fiyatını tam anımsayamadım; ama yüz - yüz elli lira civarındaydı. Açıkçası ben pahalı bir bebek arabası sanmıştım. Fiyatını öğrenince şaşırdım. Bir bak istersen internetten.