Complex 41 Saç Bakım Seti Kullanan var mı?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve .kOnTeS. tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : .kOnTeS.
  1. .kOnTeS.

.kOnTeS. AsiLhan'mM ♥ EneS'mM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu üründen almayı düşünüyorum fakat kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini bilmek isterim :1rolleyes:

2. 17 Ağustos 2010
  3. .kOnTeS.

.kOnTeS. AsiLhan'mM ♥ EneS'mM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kmse kullanmadı mı bu üründen ya:S

4. 14 Mart 2011
  5. NZCN

NZCN Ya Hep Ya Hiç... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Televizyondaki iddialı reklamlarını görünce internetten araştırma yaptım fakat çok fazla kullanana ulaşamadım. Ben saç dökülmesi ve saç derimde oluşan deri döküntüleri için sipariş ettim ve az önce elime ulaştı.

10 gün içinde etkilerini gösteriyormuş ama her gün kullanılırsa. Ben 2 günde bir kullanacağım, 20 gün sonra merakla araştıranlar için tarafsız bir yorum yapabilirim sanıyorum.

Son düzenleme: 14 Mart 2011
  6. 31 Mart 2011
  7. CaNeLa

CaNeLa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    88
    NZCN bu Complex41 setini deneyip tarafsız yorumlayacağınızı yazmışsınız.Acaba yorumunuz nedir?

Diğer yandan, her gün kullanıldığında 10 gün içinde etkisini göstereceği söylenen bir ürünü neden iki günde bir kullanacağım diye yazdınız anlayamadım. Demem o ki söylenilenin dışında bir uygulama işe yarar mı acaba?:44:

Son düzenleme: 31 Mart 2011
  8. 15 Eylül 2011
  9. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    hanği kanalı acsam hemen hemen bütün tv,lerde bu üründen bahsediliyor kansızlık ve saç dökülmesi yaşaıyan birisi olarak beni umutlandırdı gercekten sac dökülmesini önleyip ölmeyen kök hücreleri hareketlendirip saç cıkmasına yardımcı oluyormudur,kullananlar varsa lütfen bizleri aydınlatsınlar :26:

10. 16 Eylül 2011
  11. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Complex 41 kullandım, bende saçkıran vardı bu ürünü yaklaşık 3 ay kullandım evet dökülmeyi durdurdu fakat yeni saç çıkmadı, kepek vardı düzene girdi ve saçlarımın canlandığını fark ettim. Eğer saçlarınızda cansızlık varsa kuru ve kepekliyse tavsiye ederim, benim gibi saç kıran probleminiz varsa dermataloğa gitmeniz en doğrusu.

12. 19 Temmuz 2014
  13. kanada

kanada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    113
    ozelden msj atmıssınız ama arkadas eklı olmadıgımızdan cevap yazamıyormusum, sıteyı bırakmıstım coktandır gormedım mesajı, benım sac sorunum bıttı ama forcapılle falan ılgısı yok, bı ara vıchy nın ampullerını kullandm sımdıde aylardır bıozcın femına kullanıyorum ıkısınınde etkısının oldugunu dusunuyorum ve dualarımın tabıı. ınsallah sızın de bıtmıstır bu sorun