contractubex kullanan var mı?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve leyla85 tarafından 6 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : leyla85
  1. leyla85

leyla85 Atanmak İstiyorum :( Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben roaccutane kullandım,hala kullanıyorum gerci son aydayım..
    izler ve kırmızılklar var hala yüzümde.. :KK43:
    bunlar için doktor contractubex jel kullan dedi, hap bittkten sonra tabi
    var mı aranızda bu ürünü kullanan ya da bu sorun için başka bi ürün kullanan??

2. 6 Mayıs 2009
  3. nazimsin26

nazimsin26 Yüreğim seni sevdi.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    contratubex i ben bacağımda yanık izi için kullanmıştım. hatta jeli aldığım eczanedeki çocuk bende aşırı sivilce izi vardı geçirdi dedi. benim yanık izimde geçti, ama jeli sürdüğüm yer karardı. tedavi bittikten 1 yada 2 ay sonra o karalık geçti. ama yüzde nasıl olur bilmem. yoksa iz konusunda 1 numara olduğunu duymuştum.

4. 6 Mayıs 2009
  5. janet

janet Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kızımın yanığında kullandım cok ciddi bir yanıktı ve tam dirsekte iki üc ay kullandık baya düzelti ve leke filanda bırakmadı hücre yenileyici bir krem bence faydası olur dene

6. 4 Haziran 2009
  7. MELLXIXKE

MELLXIXKE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese selam!!ben contractubex i 2 gündür kullanıyorum.eczacı çok metetmişti bende doktoruma yazdırıp aldım.bakalım iyi gelirse sivilce izlerime size sonuçları yazıcam.artık kurtulmak is ti yo rumm şu izlerden yaa:KK43:(

8. 10 Nisan 2011
  9. 3261

3261 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doktor bana bu jeli sivilcelerim için vermişti 3 4 yıl önce. Derimi yeniledi çok güzel bi deriye sahip olmuştum ama bir zaman sonra sivilcelerim yine çıktı. 1 ay önce Zoretanin kullanmaya başladım okuduğum araştırdığım kadarıyla bu hap kesin çözüm. Bıyık bölgeme ağda yapıp derimi kaldırdım bu jeli süreceğim şimdi bu izlere. Doktora gitmedim bu sefer çünkü işe gidiyorum ve zaman bulamıyorum jel geçirir umarım, iz kalmaması tek dileğim.:97: