çook acım oluyor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve HDUYGU tarafından 31 Ekim 2008 başlatılmıştır.

31 Ekim 2008
    Konu Sahibi : HDUYGU
  1. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar yaklaşık 2 ay önce rahim ağzı yaram olduğunu öğrendim ve bu yarayı dondurttum ancak yaklaşık 2 haftadır her ilişkimden sonra organımın içinde ve kenarlarında aşırı derecede yanma oluyor.dayanamıyorum ve her ilişkimden sonra ağlıyorum. 7 aylık evliyim ve hala bebeğim olmadı :KK43: korkuyorum artık eşime karşı da kendimi suçlu hissediyorum:roflol::roflol::roflol:Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook benim gibi yaşayanlarınız oldumu nolur bana fikir verin

2. 31 Ekim 2008
  3. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde evlendiğim zaman vardı kontrole gittigimde doğum yaparsan gecer dedi.bir yıl sonra hamile kaldım.sonraki kontrollerimde öyle bişey görmedi.endise etme cok önemli değildir.

4. 31 Ekim 2008
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    İlişkiden sonra hafif kanamada oluyorsa yaranız iyileşmemiş demektir. yada yoğun şekilde iltihabınız olabilir. Lütfen doktora gitmeyi ihmal etmeyi, önemli bir konu.

6. 31 Ekim 2008
  7. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yo yo kanamam hiç olmuyo doktora gittim yara tamamiyle kapanmiş çok güzel dedi
    ama ne bileyim gene de korkuyorum
    hadi çocuğum olmazsa diye

8. 31 Ekim 2008
  9. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımm ordaki yaranın çocukla alakalı bişey olacağını sanmam....allah nasip etmişse olur..yarasını yaktırıp hamile kalan insanlar tanımıyorum ben...yanma ağrı olur belki tekrar yara oluşmaya başladı belki tahriş oldu..eşine karşı kendini suçlu hissetme bu senin suçun değil ki bu bi rahatsızlıkk..eşinde de farklı bişey olabilirdi..inşalah geçer tekrar bi doktora görün bence şikayetlerini dile getirr..

10. 31 Ekim 2008
  11. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Normalde iltihap olduğu zaman ilişki sırasında ve ilişki sonrası acı olur diye duymuştum... Tekrar bir doktora görünmende fayda var...

12. 3 Kasım 2008
  13. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ooooffffff yaaa bilmiyorum bakalim perşembe günü doktordan randevu aldim korkuyorum açikçasi
    kötü bişey duymaktan bebişimde olmuyo zaten

14. 3 Kasım 2008
  15. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Stres yapma. Biliyorsun hastalıkların başı üzüntü... Moralini yüksek tut önce...

İnşaAllah sende bu güzel duyguyu bizimle burda paylaşırsın yakında...

16. 3 Kasım 2008
  17. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım herhangi bir enfeksiyon olabilir.yarayla alakası yoktur belkide.çünkü bendede bi ara çok yanma oluyordu meğer idrar yolu enfeksiyonu olmuşum.ilaç ve fitille geçti.

18. 4 Kasım 2008
  19. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş canlarım ya ben normalde günlük ped kullanıyorum annem alerji falan yapabileceğini söyledi
    ablamda da 2 yıl olmuş bu olay o da kumaş bezleri yıkayıp bi güzelce onu ütüleyip sıcak sıcak koy rahatlarsın demişti dün den beri yapıyorum ama bilmiyorum artık