çook halsizimm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve turabi tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : turabi
  1. turabi

turabi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar beş haftalık hamileyim ve sıcaklardan çok rahatsız oluyorum her iki saatte bir acıkıyorum yesem de yemesem de midem bulanıyor eşim oruç tutuyor hadi ona sofra hazırlıyayım diyorum ama on dakika iş on dakika dinleniyorum içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor ne yesem ne yapsam şaşırdım ya hu.

2. 12 Ağustos 2010
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben de 9 haftalık hamileyim ve ben de öyleydim.Hala da geçmiş değil.Kafam kalkmıyo.Yemek işi biraz daha düzene girdi eskisi kadar sık acıkmıyorum.Ama o zamanlar acıkıp da bişey yiyemezsem bayılacak gibi oluyodum.Yemezsem kötü oluyorum çok yersem de kötü oluyorum :))) Yavaş yavaş toparlanıyorum ama sıcaklar çoook etkiliyo.

4. 12 Ağustos 2010
  5. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ilk 3 ayımı hatırlamak bile istemiyorum sürekli uyku hali ve kusma 3 ay geçmek bilmedi.En zor dönemlerin buna eminol. Allah kolaylık versin.Ben şuan 7 aylık hamileyim.İşyerim başka şehirde hergün iş ev 4 saat yolda sağlıksız araçlarla sallana sallana gidiyorum.Bide bu sıcaklarda çalışmak tam bir rezillik.Allah banada sabır versin anlıyacağın beterin beteri var:)))

6. 12 Ağustos 2010
  7. turabi

turabi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar kıyamam hakkaten Allah hepimize kolaylık versin. ben en iyisi susayım daha birşey görmemişim anlaşılan:uhm:

8. 13 Ağustos 2010
  9. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    ilk 3 ay en zoruydu gercekten benim icinde
    agzinizda surekli aci bi tat ..
    migde bulantisi .. surekli uyku hali .. insan hayattan kopuyor resmen .. ama gecicek benim son gunum bu gun inanin son aylarda cok daha baska problemler cikiyor
    cok agirlasiyor insan .. eller ayaklar sisiyor ..bel agrisi mahvediyor ..uykusuzluk bi yandan .. bebek buyudukce kaburganiz kara cigere batiyo felaket caniniz yaniyor .. surekli tuvalete gitme istegi ooohoooo uzarda uzar anlayacaginiz
    ama herseye degiyor cunku icimizde bir canli tasimak bence dunyadaki yasayabilecegimiz en guzel duygu :KK66:))

10. 13 Ağustos 2010
  11. lilyumane

lilyumane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım çok normal bunlar.ben ilk üç ayı zor atlattım.işten gelir gelmez yatıyor,yemek yapamıyor,ayakta duramıyordum.çok kötüydü.allah yardımcın olsun.4.ayda birden kesiliyor bütün olumsuzluklar merak etme.

12. 13 Ağustos 2010
  13. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    kıyama yaa.... okuyunca ilk 3 ayım aklıma geldi. bende öyleydim. ama kan hapı vitamin falan başlıcan zaten. onlar ayağa kaldırıyo. halsizliklerin geçiyo.

14. 13 Ağustos 2010
  15. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    5. ayım bitmek üzere ve aynı şekilde ben de ilk öğrendiğimde 5,5 haftalıktım sürekli bi uyku halim vardı sonra mide bulantıları başladı hiç bişi yiyemiyordum doru dürüst 4.ayda kesiliyor hepsi ama sıcaklar çok kötü gerçekten de allah yardımcımız olsun

16. 13 Ağustos 2010
  17. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    evet... her halsizliğin çaresi oluyo ama sıcağın çaresi yok anacım. banyo yapıyom klimanın altında oturuyom banamısın demiyo.....

18. 13 Ağustos 2010
  19. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    ilk zamanlar öyle olması normal merak etme..ilk 14 hafta hayattan kopmuştum neredeyse bulantı ve kusmadan sokaga çıkamıyordum çıksamda poşetlerle geziyordum serumlar vs..ayy....geçer inş.bir an önce..