çook kıskançsınız ve bundan kurtulmak istiyorsanız...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve novemberr tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : novemberr
  1. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CADIARZUArkadaşlar son zamanda benim kıskançlığım inanılmaz boyutlarda :sm_confused: Gün geçtikçe daha da artıyor. Bu şekilde hissedenler var mı?? Ve bunu nasıl yeniyorsunuz??

2. 27 Ocak 2009
  3. CuKuLaTa

CuKuLaTa ♥Artık Kayseridee:))♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Insanin sevdigi kisiyi kiskanmasi cok normal. Malesefki bu duygudan kurtulmanin bi yolu oldugunu sanmiyorum. Ama gereksiz ve abartili kiskancliklar bi yerde bogar insani. Sevdigin kisiye guveniyosan fazla takma...

4. 27 Ocak 2009
  5. pearl:)

pearl:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    canım oluyo arada.benımkı hastalık derecesındeydı askım:1hug:nasıl dayandı bılmıorum ama hastalık derecesınde oldugunu farkettıgım an anladımkı anlamsız bişey.kendımıde sevgılımıde yıyıp bıtırmısımcokacimcoook bıraktım artık herseyı kendı halıne :teytey: cok da guzel oldu:içelim:içini rahat tutmaya ve kendı degerını gormeye bak:1hug:

6. 27 Ocak 2009
  7. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende aslında aşırı kıskancım ama belli etmemeye çalışıyorum ve başarıyorum da sanırım.Ama sen gel bana sor gerekirse kendimi yiyip bitiriyorum ama belli etmemeye çalışıyorum.O an başka şeylerle ilgilenmeye çalışıyorum ve asla hemen tepki vermiyorum biraz sakinleşip öyleşakkıdı...Kıskançlığı dizginlemen lazım yoksa gerçekten ilişkiye zarar veriyor....

8. 27 Ocak 2009
  9. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben de çok aşırı kıskançtım bi zamanlar .Sana bu konuda önerilerim olabilir diye düşündüm.
    Bi kere baştan söyliyim tam anlamıyla geçmiyo ama çok belirgin bi farkla azaltılabiliniyo.
    Önceden dışına vurduğun kıskançlık krizlerini artık çok daha aza indirgenmiş bi şekilde içten yaşayabiliyosun.Ne sevdiğine zarar verip onu üzüyosun ,ne içinde fırtınalar koparıp kendine...
    Ben nasıl yendim,,,bi kere en başta istemen lazım,kolay değil kendinle mücadele ediceksin...
    Kıskandığın zaman hemen aklına kendini getir ve kendi kendine telkinlerde bulun,ben de çok iyiyim,ben de çok güzelim,ben tekim gibi kendini şımart yani...Ve buna yürekten inan...
    Unutma cnm dünyada güzel çok,başarılı çok,...Bunlar olmasaydı da dünyada EN lerin hepsine biz mi sahip olsaydık :))(en güzel,en akıllı,en neşeli,en başarılı...)
    Şöyle düşün,herkes bu dünyada bi tanedir ve senden bi tane daha yok!!!
    Bu yeni slogan nasıl... :)

10. 27 Ocak 2009
  11. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kıskançlık ama dozu aşmış şekli çok rahatsızlık verici oluyor ..
    ben genelde böyle bir durum olduğunda derin bir nefes alırım ve kıskançlığın özgüven sahibi olmayan insanların çırpınışları diye düşünürüm ve kendime gelirim :)

12. 27 Ocak 2009
  13. irna

irna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ne diyorsun sen,ben 26 yıllık evliyim.dün gece rüyamda eşim cezaevine girmiş ve kadınlarla aynı yerde durcakmış , evden çift kişilik yatak götürmek istiyorum ,.sırf onu orda kadınlarla bırakmamak için bende cezaevinde kalmak istiyorum.rüyamda bile kıskanıyrm.manyağım ben yaa,:mymeka:
    koskoca adam neyini kıskanıyon.halbuki. tövbe tövbe.

14. 27 Ocak 2009
  15. _HaYaTiM_

_HaYaTiM_ egonarsistik Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    -----

Son düzenleme: 24 Mart 2010
  16. 27 Ocak 2009
  17. ozlemvetatlicadi

ozlemvetatlicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bu konu benim için açılmış gibi,nedense ağlayarak okudum,yalnız olmadığımı hissettim,o kadar üzgünüm ki,kendimi yiyip bitirdim.onu da bitirdim çünkü bu kıskançlığım maksimuma ulaştığında ağıza alınmayacak laflar söyleyerek uçurumun kenarına getiriyorum ilişkimizi,herşeyi yalanmış gibi me geliyor.Bunun bir çöümüvarsa gerçekten uygulamaya hazırım,çünkü çok acıttım kendimi.

18. 27 Ocak 2009
  19. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    ben feci kıskanç bir insanım bildiğiniz gibi değil, ama saçma sapan olduğunu bilirim çoğunun.
    böyle durumlarda empati kurup yenmeye çalışıyorum. çünkü o kadarını karşımdakinden görmeyi bende istemem