Çook mutsuzumm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve senemsaruhan tarafından 21 Eylül 2010 başlatılmıştır.

21 Eylül 2010
    Konu Sahibi : senemsaruhan
  1. senemsaruhan

senemsaruhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Yurtdışında büyüdüm. Türkiye'ye bu yaz geldim. Pek fazla arkadaşım yok. Çok özlüyorum. Bu sene burda bi üniversiteye hazırlanmak istiyorum ama kopya olayları gündemde çok korkuyorum. Eğitim sistemi de çok farklı ayak uydurabilir miyim bilmiyorum. Off off.:sm_confused:

2. 21 Eylül 2010
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    coğrafya aynı coğrafya
    matematik aynı matematik
    elbette başka bi çevreye geldiğinden dolayı pek arkadaşın olmayabilir. en azından dilimizi biliyorsun. sanırım dersaneye gitceksin orda arkadaş edinirsin merak etme
    kopya olaylarını da düşünme sanırım kpss olayını duydun da böyle konuşuyorsun ama henüz öss için böle bi iddia atılmadı ortaya dert etmene gerek yokkaydirigubbakcemile3

4. 21 Eylül 2010
  5. estur

estur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ya canım öyle düşünme , bence ayak uydurursun niye uyduramayasın , kendi memleketinde okuyacaksın keyfini çıkar toprağımızın vatanımızın türk bayrağı olan heryer bizim memleketimiz hiç korkma kopya olaylarının gün yüzüne çıkması çok iyi oldu artık bu tür olaylara karşı tedbirler çoğalacak kimsnin hakkı yenmemiş olacaktır, eğitim hayatında başarılar dilerim.

6. 21 Eylül 2010
  7. senemsaruhan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Çok değişik mühendislikler var çok tuhaf. Amerikada olan çoğu meslek burda yok. İnat uğruna geldim ve pişman oldum. Babam Amerikan yapamazsın Türkiyede dedi. İspat edicektim. Dersane ne demek onu bile bilmiyordum geldiğimde :KK70:

8. 21 Eylül 2010
  9. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ailene veya başkalarına bişey ispat etmek için uğraşma çok yıpranırsın.kendimden biliyorum.

burda lisede 3 kızım olarak ayırıyolar sayılsa sözel ve eşit ağırlık diye..

ve ben sayılsalcı değildim hocalarım gitme o bölüme yapamazsın dediler aileme ve başkalarına kendimi ispat etmek için gittim derslerim berbattı tabi kendimi yırtmama rağmen o kadar çabaladım ki kendimi yorum en sonunda..

ama allaha şükür bi yeri kazanıp okudum kpss ye giricem işte..

ama sözel seçsem şimdi daha iyi bi yer bitirmiş olucaktım.. o yüzden sen sen ol ispat etmeye çalışma kendini nasıl rahat hissetceksn öyle yap.çok zorlamaya gelmiyo inanki...

10. 21 Eylül 2010
  11. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ah edit ah yanlış yazmışım bi sürü kelimeyi yaa :KK43:((

12. 21 Eylül 2010
  13. senemsaruhan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sayısal sözel eşit ağırlık olduğunu öğrendim sözelde osmanlı tarihi iyi bilmek lazımmış amerikada öğrenemedim bunu fazla eşit ağırlıkta edebiyat çok önemliymiş türk edebiyatı sıfır bende :KK70: en iyisi sayısal fizik matematik zaten aynı biyoloji biraz farklı kimyayı oldum olası sevmem :KK70:

14. 21 Eylül 2010
  15. senemsaruhan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bu arada inş herşey istediğin gibi olur. sen sayısal olarak okudun lisede peki üniversitede ne okudun

16. 21 Eylül 2010
  17. Olala

Olala Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ispat için geldiysen geri dön

18. 21 Eylül 2010
  19. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede vakit varken dön yine geleceksen buraya okulunu bitirip gelirsin.Bizde Türkiye Osmanlı Tarihi öğretiliyor sizde Amerika tarihi öğretiliyordur coğrafya da aynı şekilde sınavda Türkçe yapman şart ki bi yerler gelsin.Sen uyum sağlayana kadar çok zaman kaybedersin geleceğin inadı olmuyor benim annem istemediğim okulda inat etti şimdi mutsuz bir işi yapmak zorunda bırakılıyorum ve hiç mi hiç gitmek için hevesim olmuyor