çook sevilseniz de bu sevginin size yetersiz geldiği oluyor mu

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve novemberr tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : novemberr
  1. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya arkadaşlar ben çok sıcak kanlı sevilmeyi sevmeyi çok seven biriyim. Çok severim de ve çook sevilmeyi isterim de. Ama mesela sevgilim benim için ne fedakarlıklar yapsa da, ne kadar çok sevdiğini dile getirse de, bazı zamanlar en detaydakileri düşünüp gene bişi buluyorum gözlerim doluyor ama zaman geçince kendi kuruntum olduğunu anlıyorum. Sonuçta hayatta iş güç var her şey tüm ilgi bizim üzerimizde olamaz bunu anlıyorum. Ama gene de hep daha daha diyorum. Böyle olan var mı?? Böyle olmaz istemiyorum sonra hem kendimi hem çevremi üzüyorum. Hatta son zamanlarda olur olmaz her şeyi kıskanmaya da başladım. Küçük bi çocuk gibi oldu davranışlarım.

2. 7 Ocak 2009
  3. EU2

EU2 Guest

Ben biraz öyleyim galiba:çok üzgünüm:
    Eşimin beni sevdiğini biliyorum ama, biraz daha,biraz daha göstersin bu sevgisini istiyorum...

4. 7 Ocak 2009
  5. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet canım ya aynen işte. Bunu çözmenin bir yolu yok mu acaba CADIARZU

6. 7 Ocak 2009
  7. EU2

EU2 Guest

Anca akıl edip üstüste jestler falan yapıcaklar,ani ve beklenmedik yürek gerektiren sürprizler yapacaklar ve bunları yaparken hiç yorulmayacaklar ki biz tatmin olucaz galiba...kaydirigubbakcemile3

8. 7 Ocak 2009
  9. sevgi doyulacak birşey değill ki doyalım:1closedeyes:
    seviden güzel bişeymi var şu hayatta.yaradılış sebebimiz bile sevgiyken :asigim:
    ama sevgi kazanılır.ve herkes hakettiği kadar sevilir..

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ocak 2009
  10. 7 Ocak 2009
  11. EU2

EU2 Guest

Canım adam bana hayatımı sana adadım diyor,benim bütün dünyam sensin diyor sürekli,hatta abartıp ayağımdan bile öptü kaç kez..Hiç bir özel günü unutmaz..Evden çiçek eksik olmaz...Ama sorun bende..Az geliyor sanki bunlar bile...:çok üzgünüm:

12. 7 Ocak 2009
  13. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hihoyyytSevginin hak etmesi mi olur yahu öyle oluyorsa zaten bu sevgide bi yapaylık vardır. İçinde taşar birikir kişiler de bunu yansıtır. Yoksa ay canımm sen bugünn benim için şunu yaptın hak ettin al bakalım sevgi demez ki :kahve:

14. 7 Ocak 2009
  15. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya evet canım aynen işte daha neler neler vardır dimi yaptığı. ahh bizz ahh doymuyoruz senağlama

16. 7 Ocak 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Biz şımarığız galiba..Şımarık ve doyumsuz kız çocukları...kaydirigubbakcemile3

Ama bende herkes beni sevsin isteği yok..Sadece eşime karşı böyleyim...benneyaptımki

18. 7 Ocak 2009
  19. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bende de kesinlikle bir sevgi acgözlülügü var..cokacimcoook
    O gün sevildigimi hissettigim hic birsey olmazsa,ve ya bir söz gecmezse mutlaka moralime yansiyor ve ister istemez bir sekilde huzursuzluk cikariyorum..-tatlicadiarzu-