çookkkkk önemliiiiiiiiiiiii

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve duygukaan tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : duygukaan
  1. duygukaan

duygukaan Guest

arkadaslar ben sekız aylık hamıleyım dun doktora gıttım doktor bebeğimin gebelik haftasına göre kafasının büyük olduğunu söyledi sizce bu normalmi bunun hakkında bılgınız varmı suan bebeğim 3.150 gr çok endişelıyım cvp beklyorum sızlerden

2. 14 Mayıs 2009
  3. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Duygukaan, ablamında ikinci gebeliğinde oğluna söylemişlerdi ama bir sorun çıkmadı çok şükür.Şimdi 1 yaşında yaramaz bir şey oldu.Eğer içini rahatlatmak istiyorsan bir kez daha başka bir doktora görün.Hamileliklerde sanırım bu tür şeyler çok yaşanıyor.

4. 14 Mayıs 2009
  5. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım benim ilk oğlanda da dr kafası hafta olarak önde gidiyo dedi
    çok telaşlandım kocaman kafası olan bi çocugum olcak diye tüm testleri de yaptırmıştık temiz çıkmıştı.
    allah a şükür bi sorun çıkmadı.bence korkmana gerek yok bazen oluyo böle şeyler.şimdi oğlum 5 yaşında maşalh sağlıklı da.

6. 14 Mayıs 2009
  7. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yazını okuyunca kendim aklıma geldim.aynı yaşadığın olayın tıpkısını bende yaşamıştım.sanki ben kendimi anlatmışım gibi geldi biranda bana.bende tam 8.ayındmdayken drum gebelik haftana göre bebeğinin kafası büyük herşeye hazırlıklı ol dedi.dünya başıma yııkılmıştı.hayatım mahvolduğunu hissettim.hastane hastane dolaştım.bi hastaneye gidiyorum ultrasona giriyorum.dr bebkte bi sorun yok diyıo.başka hastaneye gidiyorum diğper dr kafası doğumk haftasına göre büyük diyo.o şekilde 1 ayı nasıl geçirdim tahmin edebilirsin.neyse doğum yapçak olduğum hastanenin druna gittim yine.aynı dr a 38 haftalıkken bebeği almamız gerekiyo dedi.normal doğum yapamzsın dedi.bebeğin sakat çünkü dedi.şuanda bile ağlıyorum yazarken yine o günler aklıma geldi:KK43:neyse ben yine ağlayarak eve gittim.20 ekim pazartesi günü annermle birlikte doğum için hastaneye gittim.eşimin hiç bişiden haberi yoktu tabi.son olarak ultrasona girdim.dr hazılıksınız demi herşeye dedi.ağlayarak evet dedim.o şekilde doğuma girdim.epidural oldum.ilk bebeğimi ben görmek istedim.ve işte o an gelmişti.başımda 7 dr üzgün bi şekilde doğumumu gerçekleştiriyodu.veeeeeeeee o an geldi kızım doğduuu.ve herkez şokkkkk ben kızım nasıl diyorum kimsede tık yok.dedimki hiç önemli diil.o benim canım ciğerim.ne olursa olsun evladım dedim.dr hayretler içinde muayene etti. baş çevresine boyuna kilosuna baktı.ve daha sonra benden özürdiledi.çok uzun oldu cnm ama içini rahatlatmak istedim.onu sadece allah bilir.ben bebeğinin sağlıklı olduğunu düşünüyorum

8. 14 Mayıs 2009
  9. berrin35

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi dünyalar tatlısı sağlıklı hiç bi sorunu olmaya kızım var.her ay kontrollere götürüyorum.psikolojim alt üst oldu resmen.sana tavsiyem drlara inanma.gör bak herşey çok gzl olacak

10. 14 Mayıs 2009
  11. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Berrin arkadaşında söylediği gibi her şeyi Allah bilir.Rabbim saniyede her şeyi değiştiriyor.Berrin arkadaşımızın bir sınavıymuş belkide bu.Doktorlara öyle görünmüş demekki.Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın inş.

12. 14 Mayıs 2009
  13. berrin35

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin cnm

14. 14 Mayıs 2009
  15. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende 8 aylık doğum yaptım.daha önce detaylı ultrasonda herşey normal çıkmıştı ama doğumdan önce gridiğim detaylı ultrasonda oğlumun bacaklarının kısa olduğunu söledi.şok olmuştum ve tam doğuma girmek üzereydim.inanmadım ve tartıştık doktorla.daha snr tekrar inceledi ve yanlışlık olduğunu bebeğin bacaklarını katladığı için kısa gözükdüğünü söledi.ve bidaha o doktora gitmedim.demek istediğim inanma bence.senin moralini yüksek tutman lazım.bazen böle yanlışlıklar olabiliyo.allaha bol bol dua et o herşeyin en güzelini ve hayırlısını verir.emin ol.allah sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

16. 15 Mayıs 2009
  17. duygukaan

duygukaan Guest

arkadaslar içimi birazcıkta olsa rahatlattınız cok tesekkur ederım sızlere herşeyı allah bılır o ne isterse öyle olur saolun

18. 15 Mayıs 2009
  19. duygukaan

duygukaan Guest