Çoook Mutsuzuummm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dilexgximbebexgxim tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

17 Ekim 2008
    Konu Sahibi : dilexgximbebexgxim
  1. dilexgximbebexgxim

dilexgximbebexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cooook mutsuzummm arkadaşlar :KK43: Eşime sperm testi yapıldı
    sonuç:
    sayı:17.000.000
    hızlı ileri hareketli:%3
    yavaş ileri hareketli:%52
    morfoloji:%2

doktor sizin normal yolla olabilir dedi daha bekleyin gençsiniz dedi ama ben 3 yıllık evliyim daha 9 aydır deniyoruz ama yinede uzun zaman oldu eleneli biz hemen olacak zannediyorduk bilseydim bu kadar uzun sür korunmazdım. İsterseniz aşılama yapılabilir dedi ama gerek yokmuş sadece herkesin her ay şansı% 20 sizinki %10 dedi:KK43:
    Galiba olmayacak arkadaşlar cok üzüldüm desteklerinize ihtiyacım var şimdi ben ne yapıcamm??:çok üzgünüm:senağlama

2. 17 Ekim 2008
  3. uzun beyaz bulut

uzun beyaz bulut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ilk önce moralinizi yüksek tutun sonuçta olmaması için bir sebep yokmuş buda bişeydir allahın izni ile olur trabiki kendimize ve eşinize stres yapmazsanız iyi haberlerinizi bekliyoruz .ümitsizlik yok

4. 17 Ekim 2008
  5. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim doktor sana bunları söylediyse o kadarda üzülecek birşey yok demekki yani doktorun şunu demek istemiş olmaması için bir sorun yok 1 tane sperm bile yeter ama herkeste döllenmenşn olması %20 iken sizde %10 demiş ama bu tam terside olabilir yani azospermli olan çok kişinin eşi hamiş kalabiliyorda sen %10 şansın olduğu haldemi kalamayacaksın?canım arkadaşım boşa üzme kendini veren mevlam verir spermin azına çoğuna bakmaz haa sende tedbirini alırsın ne yaparsın mesela en kısa zamanda keçiboynuzu kürüne başlarsın bu hem hareketliliğe hemde sayıyı artırıyor yada ben sana şöyle diyeyim bu konuda sitemizde uzman diyebileceğim bir arkadaş var nevrosky erkek infertilitesi bölümündende bu konuda bilgiler edinebilirsin o sana ne yapman konusunda nasıl bir yöntem izlemen konusunda yardımcı olacaktır sakın stres yapma çünkü ne zaman stres yaparsan işte o zaman %10 şansınıda değerlendiremeyebilirsin geçmiş olsun arkadaşım

6. 17 Ekim 2008
  7. dilexgximbebexgxim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımmm cok sağol hayatım sizin ufacık bir sözünüz bile bende ne büyük umutlar yeşertiyor bi bilsen .Bugün keçiboynuzuna başladım, inşallah sonucunu alabilirim.Aslında olay şu hiç hayal edemeyeceğin şeylerle karşılaşınca şok oluyorsun. Biz 2 senedir korunduk son 9 aydır deniyorduk ve her ay yıkıma uğruyordum. Çocukları cok seviyorm Allah inşallah bana da ve isteyenlere d o mis kokan meleklerden verir.:1hug::Saruboceq:

8. 17 Ekim 2008
  9. herald

herald Guest

yine de siz şanslı çiftlerdensiniz bence. bi tanıdığımızın hiç canlı sperminin olmadığını söylemiş doktorlar. eğer bi kaç tane de olsa canlı sperm bulurlarsa aşılama yapacaklarmış. yani onların normal yoldan bebek sahibi olmaları çok çok zor. sizinse aşılamaya bile gerek kalmadan bebeğinizin olma ihtimali gayet yüksek. tez zamanda bebeğini kucağına alırsın inşallah. mutlu olman için bir çok sebebin var aslında :)

10. 17 Ekim 2008
  11. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu kadar uzulme.......en kotu ıhtımal asılamalarla baslarsın tedavıye.......burada bu durumda olan o kadar cok kısı varkı.........bunlardan bırıde benım tabı........bıde dıkkat et bıldıgım kadarıyla kecı boynuzunu tek basına kullanıcaksın yanında ılac da kullanırsan ters etkı yapabılıyor canım bı arastır bunu olurmu??????a.s.

12. 17 Ekim 2008
  13. dilexgximbebexgxim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarr yorumlarınız için cok teşekkür ederim biliyorum benim durumumdan daha kötü durumlar olduğunu belkide düşüncesizlik yaptım cok mutsuzum demekle ama napıyım elimde değil işte başına gelen dert dünyanın en büyük derdiymiş gibi geliyor insana.
    Allah dan umudumu versin diye hep dua edicem inşallah olur.Başında böyle bir sorun olup hamile kalabilen var mı acaba yoksa illa aşılamaya mı gitmek zorunda kalıcam? yani bana öyle geldiki doktorum sanki prosedür icabı bekleyin dedi,çünkü 30 yaşından küçük anne adaylarına genelde birşey yapmıyoruz dedi?fisfisfis:uhm:

14. 17 Ekim 2008
  15. ravzanur

ravzanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canimm kedinini uzmee sen simdi ne yap biliyonmuu bol bol keci oynizu all kocisine yedir :1hug:sana doktor hic olmiyacakk dememiskii morall cokk onemlii bu konudaa canimm kendini birakmaa sadece sabirr gerekiyoo bize bak benn 7 senelik evliyimm ilk baslarda ikimizz istemiyodukk son iki senedirr kocamm istemiyooduu amaa simdii ikimizde istiyoruzz benn cokk bekledimm ve bekliyoorum canimm n yapalimmm

16. 17 Ekim 2008
  17. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım aynen bizimde sperm testi kötüydü sayı 16 milyondu bizde çok üzülmüştük olmaz artık çok zor diyorduk dr. da hamile kalırsın ama şansın az demişti sonra eşime keçiboynuzu kürünü uyguladım hergün fındık.ceviz.bedem karışımı yedi birde karakovan balı yedi ve 1 ay sonra sonuç 23 milyon olmuştu biz bu 1 ayda 1 milyara yakın para harcadık özel hastanede ama nerden bilirdikki biz onun için uğraşırken o benimleymiş...ve biz bu bir ay boyunca ayıptır söylemesi diz dirsek pozisyonu denedik zaten sperm sayısı düşük olanlara bunu öneriyorlarmış tabi ben bunu sonradan öğrendim umarım biraz içini rahatlatabilmişimdir.yani üzülme rabbim verdikten sonra gerisi boş..ama çok dua et canım..

18. 17 Ekim 2008
  19. naz&pxixtxixrcxixk

naz&pxixtxixrcxixk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım;
    böyle karamsarlık sana hiç yakışmıyor, burada da arkadaşlar anlatmış, başka bölümlerde okumuşsun neler var, insanlar neler yaşamışlar.. Sen moralini bozma, gerekeni yap ama kafanı bununla meşgul etme..hakkımızda hayırlı olan zamanda bebeklerimiz geliyo..seninkide annesini çok bekletmeyecek inşallah...