Çoookk acı çekiyorummm..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve endoplazmikbirhatunum tarafından 8 Kasım 2010 başlatılmıştır.

8 Kasım 2010
    Konu Sahibi : endoplazmikbirhatunum
  1. endoplazmikbirhatunum

endoplazmikbirhatunum Çok sevioooo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Dün erkek arkadaşımdan ayrıldımm çok kötüyüm sabaha kadar uyumadım ağlamaktan gözlerim şişti açmakta zorluk çekiyorumm.. Ayrılma nedeni ise facebook una girdiğimde gördüm yazmışmalarını okudum..istanbulda 2 yıl yemedikleri ayrı gitmeyen kardeşinden çok sevdiği biri olan birine seni seviyorum imkansızım demesi ve seni kendimden çok seviyorum gibi kelimeler kullanması. Aradım yazdıklarının hepsini okudum dedim kendini herşeyi anlattı ama benim zoruma giden bana söyledikleri kelimeleri ona nasıl söyler şimdi o kadınla aramda ne fark var? etradındaki insanlarla böyle konuşuo hep aşkım canım seni seviyorummm kuaför kendisi kadınların içinde yaşaya yaşaya bu kadar yılışıkmı oldu kadınlarla diye düşünüyorumm ne yapıcam bilmiyorum okadar anlatmasına rağmen benim anlamadığımı ikna olmadığımı görünce küfür edip bitti deyip tlfnu kapattı pişman olduğunu şimdi çok iyi biliyorum çünkü ne fotolarımızı sildi ne ilişki durumunu değiştirdi şimdi tekrar döneceğinide biliyorum siz olsaydınız tekrar dönermiydiniz?

2. 8 Kasım 2010
  3. sazan

sazan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben olsam birdaha yüzüne bakmam ne hali varsa görsün. bence kurtulduğuna sevin

4. 8 Kasım 2010
  5. EseN77

EseN77 @..Mea Culpa..@ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Hem arkadaşının kızarkadaşına bakacak kadar , hemde seni aldatıp birde trip yapacak kadar karakteri olmayan bir adam... affedersen yazıklar olsun sana derim.. kusura bakma..

6. 8 Kasım 2010
  7. endoplazmikbirhatunum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ona nedense hala güveniyorum çünkü beni çok sevdiğini biliyorum belkide kızacaksınız ama daha düne kadar evlilik hayalleri kuruyorduk..

8. 8 Kasım 2010
  9. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kaç kurtar kendini hatta arkana bile bakma:KK55:

10. 8 Kasım 2010
  11. EseN77

EseN77 @..Mea Culpa..@ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Seven insan aldatmaz... hem bugun arkadaşının sevgilisine göz koyan yarın senin eşine dostuna yan gözle bakar. ama tabi senin sevgiden kastın ne onu bilmiyorum. sanıyorum senin evlilik anlayışın farklı. güveniosan diyecek bişey yok artık.. allah mutlu etsin..

12. 8 Kasım 2010
  13. endoplazmikbirhatunum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşının sevgilisine değilki istanbulda özlem diye bir kadın aynı yerde çalışmışlar hatta istanbulada gittiği zaman o kadının annesinde kalıyor çok samimi onlara karşıda ama annesi olsun kardeşleri olsun o kadın olsun çok abartı derecede samimi olmaları beni çıldırtıyor .. İstanbuldan dönme sebebide erkek arkadaşımın orda bir kıza aşık olmuş bir sene sürmüş ilişkileri ayrılınca istanbulu terkedip ailesinin yanına dönmüş.. Kafam o kadar çok dolu ve okadar çok kötüyüm ki kendimi anlatamıyorum malesefff:KK43:

14. 8 Kasım 2010
  15. esmer226

esmer226 Berika'M hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    1.159
    Ödül Puanları:
    163
    hiiç üzülme..senin diğerlerinden hiç farkın kalmamış yanında.özel kalmamışsın yani.
    bayan kuaförü demişsin.inan cnm çok üzer seni.çokkk...
    yol yakınken bırak gitsin.bunu sen yapmış olsaydın kendine kabul edermiydi çok merak ediyrum.
    bide üstüne küfredio ya.. bırak gitsin..

16. 8 Kasım 2010
  17. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Sen iyi misin ozzy ?
    Hala adamı düşünüyosun aman aman, Allah düşmanımın başına bile vermesin böylesini...

18. 8 Kasım 2010
  19. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    2. Defa yazmışım :KK3:

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Kasım 2010