çooooook acil yardım anneler

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve macar tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : macar
  1. macar

macar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili anneler bebeğimin burnu tıkalı ememiyor deniz suyu okyanus suyu damla hepsini denedim doktora götürdüm ciddi bişe değil dedi ama bi görseniz yavrumu nefes alamadıkça öksürüyor ve ağlıyor genzi balgamlanmış ama ben ne yapıcamı bilmiyorum lütfen bana yardımedin

2. 22 Kasım 2008
  3. free_love

free_love çikolatalı sos Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    chicco nun iyonlu soğuk buhar makinası var..kullanmanı tavsiye ederim..bebişin bulunduğu ortam da kalorifer klima varsa ortamı çok kurutur..ben kullanıyorum çok da memnunum...ayrıca benimkinin burnu tıkalı olduğunda japlo marka aldığım bir burun aspiratörü var...önce serumla yıkayıp burnun içini yumuşatıyorum sonrasında aspiratörle çekiyorum..artı buhar makinasını kullanıyorum..rahat nefes alıyor..geçmiş olsun

4. 22 Kasım 2008
  5. macar

macar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim sağolasın.ev kaloriferli tavsiyelerin çok işime yarayacak

6. 22 Kasım 2008
  7. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bende free-love arkadaşımın kullandıklarını kullanıyorum Özellikle chicco iyonizeden çoookk memnunum. Birde en son doktorumuz 1 lt sıcak suya biraz viks koy odanın bir köşesine yerleştir demişti o da çoookk iyi geldi oğluma

8. 23 Kasım 2008
  9. free_love

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    viks olayını bende denicem çok iyi bir fikir...tşk ederim

10. 24 Kasım 2008
  11. free_love

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım ya bişi sorcam konuyla alakası yok ama yardımcı olursan sevinirim..bu siteye yeni üye oldum...bende bebişimin resmini eklemek istiyorum..fakat mesajın alt kısmına yani sendeki gibi bunu nasıl yapabilirim...

12. 24 Kasım 2008
  13. macar

macar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam.en üstte kullanıcı paneli var ordan kullanıcı profilini düzenleyip istediğin resmi koyabilirsin albüm bile yaparsın buarada hoşgeldin aramıza bende kulüpte çok eski değilim ama çok faydasını gördüm