çooooook kötüyüm!!!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve bircingene tarafından 21 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Ocak 2008
    Konu Sahibi : bircingene
  1. bircingene

bircingene Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar şu an moralim çok bozuksenağlama 15 ocakta transferim oldu 3 embriyo yerleştirdiler. bugün 7. günüm. ilk 3-4 gün yumurtalıklarımda adet ağrısı gibi ağrılar oldu, ben de umutlandım belki bebişlerim tutunmuşlardır diye. ama son iki gündür hiçbir belirtim kalmadı. ne yumurtalıklarıma ne belime ağrı giriyor. göğüslerimde de en ufak bir ağrı sızı yok. uyku hali de sözkonusu değil. 28 ocakta sonucum belli olacak ama ben sabvredemiyorum.hamile kalan arkadaşlar ne olur yardım edin sizde belirtiler ne zaman başlamıştı? 2 gündür ağlıyorum. çok umutsuzum:çok üzgünüm:senağlama

2. 21 Ocak 2008
  3. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    canım hayırlı olur inşallah.allah bebişlerine tutunma gücü versin ben de aşılama oldum 03 ocakta ve hamileyim şimdii allahın izni ile tutmuştur bebişin belirti için erken daha ben 14.günde hissetmeye başladım bulantı ve bel ağrısını kasık ağrısını da hafif hissediyom şimdii

4. 21 Ocak 2008
  5. sevil35

sevil35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    212
    Ödül Puanları:
    123
    mrb arkdaşım ben hamile deilim inş.olurum bende bu ay tedaviye başlıycam bazen hiç belirti vermiyormuş sabah gebelerden haberlere girdim orda baya bir oyalandım istersen bir bak hakkında hayırlsıı olsun canım:teselli:

6. 21 Ocak 2008
  7. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ya ortada daha hiçbişey yok niye hemen böyle moralini bozuyosun...

Belirtiler hemen ortaya çıkmıyorki zaten bidefa transferden en az 6-7 gün sonra tutunmaya başlıyomuş ben çok araştırdım inan ağrılar herkeste oluyor 4. ve 5. haftalarda belirtiler yavaş yavaş kendini gösteriyor....Özelliklede adet günün geçmeye başladıktan sonra ...erken belirti gösterenler çok nadir yani ....

Hele bi dur günün gelsin bi testini yap bak benim 5. haftaya giricek inan belirtilerim daha yeni yeni uykum geliyo kasık ağrılarım arttı falan filan....

Canını sıkma biraz sabret aklına kötü şeyler getirme inşallah müjdeli heberini alıcaz canım...bebişlerine iyi bak onları üzme annesi....

8. 21 Ocak 2008
  9. AZ-RA

AZ-RA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili arkadaşım ben de transfer sonrası beklemedeyim.Test tarihim seninle aynı 28 ocak Bence moralini bozma biliyorum beklemek çok zor aynı şeyleri bende yaşıyorum.Ama ağrılarının geçmiş olması embriyoların tutmadığı anlamına gelmez.Lütfen kendine bunu yapma Bu daha kötü.Şu an bizim için en kötü şey stres yapmak.Sürekli kendini dinleme lütfen.Mesela şu ana kadar benim de bir kaç küçük sancı dışında hiç bir ağrım olmadı.Yani bunlar bir gösterge değildir herhalde.Çünkü herkes farklı belirtiler hissetmiş.İnşallah sonuçlarımız pozitif olur aynı gün bu mutluluğu beraber yaşarız

10. 21 Ocak 2008
  11. bircingene

bircingene Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hicran,sevil,yağmur,az-ra canlarım sizi çooooooooooook seviyorum,biraz olsun yüreğime su serptiniz. Allah sizden razı olsun,en kısa zamanda bebişlerinizi koklayarak öpmeyi nasip etsinŞeniz
    arkadaşlarım bi de aklıma bişey geldi onu sormak istiyorum. cumartesi günü kanepede uzanmış kestiiyordum.birden uykumun arasında karnıma öyle bir sancı girdi ki anlatamam. ağrıdan uykudan uyanıp kanepede bi yandan kıvrandım,bi yandan da soğuk ter döktüm.sonra baktım olmayacak,tuvalete gittim,orada da bi 10 dakika aynı şekilde ağrı ve terle bekledim,en sonunda (kusura bakmayın biraz mide bulandırıcı olacak ama napıyım:eek::bbo:) bir miktar ishal gibi çıktı. daha sonra ağrım falan geçti.yani toplam 15-20 dakika sürmüştür bu ağrı. kanama falan olmadı. o gün yatana kadar hafif gerginlik ağrısı oldu karnımda. ama bayağı korktum. bugüne kadar da çok hafif ishal var bende. normalde kabızlık yaşanmaz mı hamileliğin bu sürecinde de . bende niye hafif ishal oldu anlamıyorum bir türlü:uhm:senağlama

12. 21 Ocak 2008
  13. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya hemen moralini bozma pozitif düşün birazyerimseniben

ben beklenen adet tarihime kadar hiçir belirti hissetmedim ne bulantı ne baş dönmesi,ne şişkinlik yanlız adetim 2 gün gecikti adet tarihinden sonra bol bol idrara çıktım o kadar başkada bir belirtim olmadı...

hadi bakalım inşallah bebişin sana tutunur,bol şans....

14. 21 Ocak 2008
  15. BenKaktus

BenKaktus HERAN BATABİLİRİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim yaaa niye boş yere evhamlanıyorsun ki...daha sonucuna varmış...Allahım yaaa üzüldüğün şeye bak...kız sen dertsiz başına dertmi arıyorsun...Hamişlik belirtisi her bünyeye göre değişir...hepimizin belirtileri farklıdır.Burdaki sonuçlara bakıpta üzme canını..dualarını eksik etme yeter...Bak sonu çokkk güzel olacak. tamammı canım öpüyorum seni..

16. 21 Ocak 2008
  17. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ama böyle herşeyi kötüye yorarsan olmazkiiii, adet ağrıların devam etseydi bu seferde adetmi olucam diye dertlenecektin ama, hayra yor hayır olsun inşallah

18. 22 Ocak 2008
  19. kuzuum

kuzuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hissettiklerini öyle iyi anlıyorum ki.
    bende aynen öyleyim.bi an çok umutlanıyorum.
    sonra bütün ümidim gidiyor ağlıyorum.hep kendimi dinliyorum.ne kadar zprmuş böyle beklemek.
    ama sabredip dua etmekten başak çaremiz yok.
    benim test tarihimde25 ocak.inşallah güzel haberlerimizi paylaşmak nasip olur.
    allahım lütfen bebişlerimiz bizimle olsun.
    bizleri bırakmasınlar.allahım herşey senden .senin herşeye gücün yeter rabbim:KK46::KK46::KK46:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.