Corek otu hamile kalmanizi kolaylastirabilir

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sim7280 tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

24 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sim7280
  1. sim7280

sim7280 Allahim yavrularimi koru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba,
    Ben bir PKO hastasiyim. Ilk bebek istedigimizde 1 yil hamile kalamayip klomen tedavisi gormustum. Tedavi cevap vermeyince kestik ve ertesi ay hamile kaldim. Sanirim bunda bir ay once cesitli ebatta 5 yumurtamin gelismesinin payi vardi.

Bu sene ikinci bebegi planladik ama daha vakti var tedavinin diyorduk. Bu yaz basinda nette gezerken corekotunun faydalarini anlatan bir siteye rastladim ve konunun derinine indim. Olumden baska her derde deva deniyordu. Her turlu hastaliga iyi geldigi soyleniyordu. Neden olmasin dedim, her gun yarim cay kasigi corek otunu suyla yuttum sabahlari. Simdi hamileyim hem de hic hesapta yokken. Ben klomensiz hamile kalamam diye biliyordum, bu bir muzice oldu benim icin. Eminin corek otu yumurtlamami sagladi benim.
    Hamile degilseniz corek otunun hic bir zarari yok. Arastirip kendiniz gorun derim. Bu benim tecrubem ve dogru olduguna inaniyorum. a.s.

Son düzenleme: 24 Ekim 2010
  2. 24 Ekim 2010
  3. MonalisaSmile

MonalisaSmile sɹǝʇnqıqpunloʎʎǝs&#6 Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    103
    paylaşımın için teşekkürler. benim adetimin 3. günü acaba ne zaman kullanmaya başlamak gerekiyo ve ne kadar süre kullanmak gerekir?

4. 25 Ekim 2010
  5. sim7280

sim7280 Allahim yavrularimi koru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba,
    Hemen baslayabilirsin. Devamli kullan bence. Hamile kalinca birakmalisin ama. Oyle yaziyor nette. Hamilelerde dusuk riski yapar diyor. Rahim kasilmalarina sebep oluyormus. Ben devamli kullandim. Hamile oldugumu adetime 4 gun kala ogrendim zaten, biraktim hemen. Bence adet olacagina 3-4 gun kala birak. Ne olur ne olmaz diye.Sonra yine baslarsin.