Çörekotu Yağı mucizesi

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve cemrenaz06 tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : cemrenaz06
  1. cemrenaz06

cemrenaz06 fıstık gibiyim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğum yaptıktan sonra bende hemoroit (basur) kanama derecesinde oldu bi arkadaşın önerisi ile çörek otu yağı pamukla sürdüm 2 - 3 gün içerisinde hiç bir şeyim kalmadı
    bu konuda sıkıntısı olan arkadaşların denemesini tavsiye ederim sağlıklı günler dilerim.

2. 18 Nisan 2009
  3. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler paylaşım için cemrecim....KK nın güzelliği işte bu...herkes bildiğini denediğini paylaşması...:))

4. 19 Nisan 2009
  5. kakule8

kakule8 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım iç basurmu dış basur mu acaba

6. 29 Nisan 2009
  7. anteplimix

anteplimix Guest

Çörek otu yağını herkes tavsiye ediyor, hakkında hadis bile varmış. Ben antepdeki yeri gördüm, son derece temiz ve hijyenik tavsiye ederim. ama soğuk sıkma olan iyi diyorlar, diğeri acı çalışyormuş

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Nisan 2009
  8. 13 Temmuz 2009
  9. cisem001

cisem001 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaşım bu konuyu yeni okudum benim doğumla değil ama kabızlıktan dolayı bazen kanamam olur ve çok özür dilerim dış kısmınada et çıktı bende sürsem faydası olurmu acaba

10. 3 Şubat 2010
  11. ezel_ezel

ezel_ezel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çörekotu yağını başka deneyen var mı! Acil bilgi bekliyorum, hamileyim çok kötüyüm. Lütfen basura denenmiş çözümü olanlar varsa yardımcı olsun, özellikle hamilelikte uygulanabilen birşeyler. Şimdiden teşekkürler.

12. 28 Haziran 2010
  13. cuklatta

cuklatta Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamileliliğimn beşinci ayında bende de oldu.üstelik mahvatti.asırı kanama falan berbattım.genel cerraha gittim doktorumun tavsiyesiyle.pıhtılasmıs olduğu için lokal anestezi altında pıhtıyı aldılar ama resmen canım gitti.sonra dr um anestol pomad ve proctogyvenol isimli iki merhemi karıstırarak kullanmamı önerdi.dayanamayacak durumda olduğumdan kullandım.ve ek olarak duphalac bağırsak düzenleyici kullandım.ayrıca sıcak su oturma banyosu yaptım bol bol kayısı yedim buda bana +4 kilo yaptı.