Crinone jel kullananlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yusi tarafından 6 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : yusi
  1. yusi

yusi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar selam hamilelikte beşinci haftaya ilerleyorum. sabah akşam crinone jel kullanıyorum ama çok tahriş etti acayip bi kaşıntı ve tahriş yaptı bu akşam yenisini koyarken vajinamda biriktiğini gördüm hemde rengi hafif yeşilimsiydi galiba mantar oldum kız lar bebişime bişey olmaz demi sizdede böyle şeyler oldumu
  2. 6 Mayıs 2008
  3. Diamond

Diamond Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım normal panik olmana gerek yok.Birkaç günde bir birikiyor bazen kahverengi,bazen beyaz geri dönüyor crinone jel.Herkes dertli bu jelden kimse memnun değil ama çare yok.12. haftaya kadar kullanılacak bebişler için.Bu arada hayırlı olsun bebişin.Allah analı babalı büyütsün.
  4. 7 Mayıs 2008
  5. eres

eres Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar bu jelin %8 liğini sabah akşam kullanıyorsunuz değilmi? birde koyduktan sonra yatıyormusunuz yoksa dolaşıyormusunuz. kimileri biraz dolaşıyormuş. bide reçeteye birden fazla crinone yazdırabiliyormusunuz.cevaplayabilen varsa sevinirim
  6. 7 Mayıs 2008
  7. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Crinon jel in döküntüleri hep oluyor malesef ama bebekler sağlıklı olsunda biz buna katlanalım. Normal şartlarda crinonu günde 1 defa uygulamak gerekiyormuş. Ama bizim gibi tüp bebekle zaten zor sahip olduğumuz için ekstra önlem olarak sabah akşam kullanılıyor.Crinon normal koşullarda aktif olduğun saatlerde yani sabah kullanıp gün içersinde hareket etmek etkili tedavisi ama tüp bebekte sabah akşam onuda yine yatmaya yakın değilde biraz hareket edebileceğiniz bir zamanda yapmak en ideali. ( bunlar benim dr mun tavsiyeleri)
  8. 7 Mayıs 2008
  9. eres

eres Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ebrizm birden fazla crinone yazdırabiliyormusun
  10. 7 Mayıs 2008
  11. ebrizm

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır yazdıramıyorum her hafta hastaneye gidip tekrar yazdırmam gerekiyor. Dr düşük tehlikesi yazmasına rağmen 2 kutu yazmasına rağmen vermiyor eczaneler.
  12. 7 Mayıs 2008
  13. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yusiciğim sen tedavin sırasında merional iğne kullanmıştın değilmi, bu iğnenin açıklamalarında eş ile hergün ilişki yazıyor dr. böyle bir şey söyledimi size?
  14. 7 Mayıs 2008
  15. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

alla alla bana doktor yazdı 2 kutu eczanede verdi.ben günde bir sefer kullandımçok nadiren beyaz beyaz dışarı çıktı tuvaletimi yaparken.bir kutu bitirdikten sonra doktorum yeterli dediği için ikinciyi kullanmadım
  16. 7 Mayıs 2008
  17. ebrizm

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben crinonu yumurta toplama dan bir gün sonra kullanmaya başladım 10 haftalık hamileyim ve 12 hafta sonuna kadar kullanmam gerekiyor.
  18. 7 Mayıs 2008
  19. Sakura

Sakura Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben de 11+3 günlük mikroenjeksyonla hamileyim. Crinon'u transfer sonrası 8. hafta sonuna kadar kullandım. En buyuk dusmanlarımdan biri Crinon'du.
    Ben de aynen birikme yaptı ve sonra sürekli ıslak olmasından dolayı kasıntı basladı. Ben birseyden iğreneyim hemen mantar olurum zaten. Crinon'dan oyle bir iğrenmiştim ki artık surekli yıkama modundaydım.
    Hemen doktorumu aradım ve kasıntı sikayetimi soyledim. İlerlememesi için bana Oceral vajinal krem verdi. Bebeklerime bir zararı yokmus topikal oldugu için bunu sürekli kullanabilirsin dedi.
    Cok sükür kullanınca gecti ve su anda kurtuldugum için cok mutluyum. Umarım senin de sııntıların en kısa zamanda biter.
    Sevgiler