Cuma gunu test yapacagım anneler ve bekleyenler lutfen dularınızı esırgemeyınn

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sabriya tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sabriya
  1. sabriya

sabriya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    :nazar:Kizlar sizlerde biliyorsunuz tup bebekte 2ci denemem neyse 4 tane 8 hucreli bebeklerimi bana gecen pazartesi verdiler bende dayanamayarak megersem 5 ci gunummus test yaptim deger 12.9 cikti deger katlanmismi diye tekrar baktim bir yerde 5.29 cikti icime sinmedi ve daha sonrazeytinburnu avrasya hospitila gittim deger 0,90 cikti dr aradim oda cuma gunu gercek gununde yap dedi kizlar yanliz sizlere sunu da belirtmek istiyorum ben hayatimda hic boyle belirtiler gormemistim ..goguslerimde agirlik ve siskinlik ayrica yanlarinda damar belirginlesmesi uca dogru koyu rekte belimde agri ve ayaklarima halsizlik veuyusma gibi ayakuclarima dogru ayrica sabah herkalktigimda migde bulantisi gobek kismimin alt tarafida sert kizlar bu belirtiler daha once gormedim ins hamileyimdir siz hamile olan doguran ve olmayan arkadaslarimda dualarinizi bekliyorum icimde hala umut varr sanki bebegim benimlee ama allah bilir RABBIM NEYLERSE GUZEL EYLERR simdiden allah razi olsun he ayrica gogus ve gobek tarafimda ara ara kasintilarda oluyorr sık sık ıdrara cıkmada cabasıı ıns:nazar::nazar::uhm:

Son düzenleme: 12 Ağustos 2009
  2. 12 Ağustos 2009
  3. katremelek

katremelek Çok şükür bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sabriya dualarım seninle umarım hayırlısıyla pozitif haberini vereceksin.Yüce Rabbim herşeyin en iyisini bilen herşeye kadirdir.

4. 12 Ağustos 2009
  5. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok ümitlendirmek te istemem ama bunlar düpedüz hamilelik belirtisi.benim hamileliğimdede öyle olmuştu.hadi inşallah sabriyacım inşallah.:Saruboceq:

6. 12 Ağustos 2009
  7. sabriya

sabriya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ins canim ins kimse kimsenin halinden anlamaz derdi ayni olan anlarr allahim hepimize hayirli dini imani guzel olan evlatlar nasip etsin tabiki saglikli

8. 12 Ağustos 2009
  9. sabriya

sabriya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    amin ins oyledirr ama hala umudum varrrrrrrrrrr ve ogune kadarda dualarimla devam, edecek allahin izniylee

10. 12 Ağustos 2009
  11. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok acele ediyosunuz be güzelim.erkenden tahlil yapıyorsunuz sonrada belkide bedavadan bu kadar stres yaşıyorsunuz.biliyorum sabretmek zor ama bak fazladan üzüntü yaşıyosunuz.bütün üzüntülerin inşallah boşunadır canım.cuma kaçta yaptırıcaksın tahlili.??

12. 12 Ağustos 2009
  13. sabriya

sabriya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bılmıyorum ama cuma saatınden sonra son dularımı yaptıktan sonra gıdecem ıns

14. 12 Ağustos 2009
  15. _naz

_naz :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dualarım senınle cnmmmmm
    ama ılkonce soylemeden yapamıcam su testı erkenden yapmasanız neguzel olur yaaaa dr lar bosuna 12 gun demıyorlar dımıı hcg hormonu 12 gune kadar degerlerde degıskenlıkler gosterebılıyormus ancak 12 gunde sabıtlenıyor ve gebelıksaglıklıysa 2 katlayarak yukselıyormus bende 9 gunde test yapmıstım dr um bana cok kızmıstı ve bu acıklamayı yapmıstı bence kendını uzmemelısın bu senı ve bebeklerını cok etkıler cnmmm morelını yuksek tut bebegın senınle hıc merak etme burda hep bırlıkte senınle o guzel haberı mutlulugu paylasıcazzz bak gorursun

Allahım bu guzel ayların hurmetıne dualarını kabul etsın ınsallah ısteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsallah

16. 12 Ağustos 2009
  17. lotus5353

lotus5353 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha öncede yazmıştım ..gereğinden önce üzülmek,gereğinden fazla üzülmektir..çok erken test yaptırmışsın..bu bi şey ifade etmez..günün gelince yaptırdığında inşallah iyi sonuçlar alacaksın..ben az önce senin için peşin peşin duamı ettim..inşallah Allah kabul eder

18. 12 Ağustos 2009
  19. nubahar86

nubahar86 kızım abla oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım bütün dualarımız seninle yanlızca sen kendine stres yapma inşallah 12.günde değerin güzel olacak bende cuma günü testi tekrarlayacağım inşallah biryikte o mutluluğu yaşarız sendeki belirtilerin aynısı bendede var inşallah hamilesindir