Cuma'ya Kalsa (Kanal D)

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve hurrem tarafından 9 Nisan 2010 başlatılmıştır.

9 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hurrem
  1. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Amerika'da uzun yıllar gösterilen "According to Jim"in yerli versiyonu "Cuma'ya Kalsa"nın çekimleri başladı.

Başrollerinde Haluk Bilginer ınci Türkay Aysun Kayacı ve Ümit Erdim'in rol aldığı dizi yakında Kanal D'de ekrana gelecek. Dizinin TEM Stüdyoları'nda yapılan tanıtımında konuşan Haluk Bilginer "Son derece mutlu bir aileyiz. Üç çocuğumuz var. Baldızım (Aysun Kayacı) ve küçük kardeşi (Ümit Erdim) ile sürekli aynı evdeyiz. Cuma çok iyi bir aile babası ama sorunları çözmede kendine göre yöntemleri var. Bu yüzden dizinin adı 'Cuma'ya Kalsa' oldu" dedi.

[​IMG][/URL][/IMG]

Ne dersiniz kızlar izleyelim mi?

Son düzenleme: 9 Nisan 2010
  2. 10 Nisan 2010
  3. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haluk bilgineri özledim acıkcası inş tutar ama temennşm kpss den sonra falan başlaması yaa sınav döneminde izlemek olmaz yaa

4. 10 Nisan 2010
  5. Cevrimhici

Cevrimhici Şampiyon Belli 2. Kim? Pro Üye

Beğenildi:
    222
    Ödül Puanları:
    113
    Fragmanı görünce sevindim açıkcası Haluk Bilginer çok usta bir oyuncu ve bugüne kadar her karakteri sanki yaşarcasına yansıtıyor..Çok beğeniyorum filmlerini,dizilerini..ınşaallah sağlam bir senaryosu vardır ve tutulur..

6. 10 Nisan 2010
  7. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    haluk bilgineri bende çok başarılı buluyorum.umarım dizi tutar

8. 10 Nisan 2010
  9. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    haluk bilginer muhteşem bir ustadır...özletmişdi kendini ...

ama aysun kayacıyı görünce hayal kırıklığına uğradım...ne işi var o dizide ...oyuncu desen oyuncu değil

sinir oluyorum diziyi mahvetmese bari...

10. 11 Nisan 2010
  11. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    haluk bilginer oyunculuğunu konuşturcaktır yine,eminim... ama aysun kayacı ne alaka :S

12. 11 Nisan 2010
  13. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.214
    Ödül Puanları:
    238
    haluk bilginer varmış inci türkay varmış kesinlikle izlenir

14. 12 Nisan 2010
  15. Nikoncan

Nikoncan Zeytinağacı bile yetmez Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inci türkayı sevmiyorum, şirineymiş gibi edaları falan çok yapmacık geliyor :umursamaz:
    aysun kayacı, fiyasko, konuşmayı bile beceremiyo, kendini kasıyo :kızgın:
    Haluk Bilginer süper :lepi: inşaallah bütün dizinin yükünü onun üzerine yıkmazlar.
    zaten yıksalar da olmaz çünkü haluk bilginer iyi bir rol arkadaşı yoksa çok sıkıcı ve abartılı oyuncu oluyo :nazar:
    bekliyoz bakalım neler olacakboshayallersmilezemuszemus

16. 12 Nisan 2010
  17. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    haluk bilginer neden daha ii kadrosu olan bir dizide oynamıyor
    bilginer dışındaki oyuncuları beğenmedim inci türkayı görünce tüylerim diken diken oldu
    sihirli annem gibi bir diziyse akannehirakannehir

18. 13 Nisan 2010
  19. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    1. Bölüm Özet

Kanal D’de yepyeni bir komedi dizisi başlıyor!
    "Cuma’ya Kalsa"

Kanal D’de 19 Nisan Pazartesi günü “Cuma’ya Kalsa” adlı yepyeni bir komedi dizisi başlıyor. Başrollerinde; Haluk Bilginer, ınci Türkay, Aysun Kayacı ve Ümit Erdim’in oynadıkları, yapımını MED Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Fatih Aksoy ile Günay Koker’in yaptıkları “Cuma’ya Kalsa”; Amerika’nın ABC televizyon kanalında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran “According to Jim” adlı sit-com’un uyarlaması. Ardı arkası kesilmeyen komik olayları, kahkahası ve eğlencesi ile milyonların tiryakisi olacağı dizinin konusu ise şöyle;

Genel Hikaye:
    Cuma, karısını ve çocuklarını çok seven, sevimli bir adamdır. Eşi Şebnem, çocukları Çağla, Melis ve Berk’le birlikte mutlu bir aile yaşamı sürerler. Üst katta oturan baldızı Çiğdem ve kayınbiraderi Kerem de evin gediklisidir. Cuma ve Kerem beraber çalışmaktadır. Üniversite mezunu olan Şebnem ev kadınıdır. Çiğdem reklâm sektöründe çalışmaktadır. Çağla ve Melis, ilkokula, Berk anaokuluna gitmektedir. Cuma pek çok erkek gibi keyfine düşkündür. Sıcak yuvasındaki aile hayatının tadını çıkarmayı iyi bilir. Öte yandan hâlâ çocuk gibidir. Tipik bir erkek olan Cuma, futbol maçlarına, televizyon izlemeye ve site lokalinde arkadaşlarıyla iskambil oynamaya meraklıdır. Kayınbiraderi Kerem’le kafa dengidir. Baldızı Çiğdem’le atışmayı severler. Cuma ve Şebnem birbirine hâlâ aşık bir çifttir. Sık sık iddialaşmak aralarında bir aşk oyunu gibidir. Bu iddialaşmalar her seferinde, geri adım atmak istemeyen karı kocayı saçma sapan davranışlara sürükler, tartışmalar gittikçe daha gülünç hale gelir. Cuma sonunda karısının haklı olduğunu anlar, kendini affettirir. Ama bunun için önce durup dururken kalkıştığı işten pişman olması gerekir.
    “Cuma’ya Kalsa” dizisi, 2001 yılında Amerika'nın ABC kanalında yayınlanmaya başlayan, hâlâ aynı kanalda yayınlanan ve kanalının en çok izlenen 2. komedi dizisi olan “According to Jim” adlı sit-com’un uyarlamasıdır. Dizinin senaryo uyarlamasını ise Erol Hızarcı yapıyor.