cvp sevinirim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve benimsin tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : benimsin
  1. benimsin

benimsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :Saruboceq:arkadaşlar ben 3aylık evliyim ve hiç korunmadık isteyin sizler gibi saglıklı ALLAH yolunda bir bebek:KK46: ama halen birşey yok korkuyorum olmsz diye crohn hastasıyım yani mide bagırsak baya bır rahatsızlıgım va suan ııyım ama ilaç kullanıyorum iltihap da var böyle bir hastalıgı olan ve bebegi olan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim çok istiyorum :ecrin_bebek:saygilar dua ve selem ile

2. 16 Ocak 2009
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba ;
    evliliğin daha çok yeni canım hemen olsun istiyorsun sanırım bence oluruna bırak dr.bile en az 1 yıl normal yol ile deneyin sonra kontrol edelim diyorlar .Bence çok dinleme kendini üstünde durmamaya çalış (çok zor biliyorum ) çünkü hayatımızda birçok etken gebeliğe aslında engel olumlu ol yani umarım en yakın zamanda hamile kalırsın Allah isteyen herkese nasip etsin

4. 16 Ocak 2009
  5. ceydat

ceydat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim bende ideyle ilgili sorunlar yaşadımama bunla pek ilgili olucağını sanmıyorum daha çok yenisin 1 yıl normal

6. 16 Ocak 2009
  7. karagxoxz

karagxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 2 aylık evliyim bizde korunmuyoruzinş.bu ay güzel haber alırım bugün hastalanmam gerek bakalım ne olucak ama hafif karın arım var bu neye işaret acaba