cyclo progynova hakkında bilgi verebilirmisiniz..

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve enepInAr tarafından 27 Haziran 2010 başlatılmıştır.

27 Haziran 2010
    Konu Sahibi : enepInAr
  1. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    6 aydır bebek sahibi olabilmek için klomenle başlamak üzzere tedavi sürecinden geçtim. iki klomen tedavisi iki aşılama ve arada beklemem süreleri derken hep beklenen adet tarihinde hastalandım hiç bir ilaç beklenen adet tarihimi döndürmedi... şuan son aşılamam yapılacak bir ay cyclo diye bir ialç verildi bu daha öncede verilmişdi tam kullanmamışdım ve gene beklenen tarihde adet olmuşdum. bu defa tam kullandım ve beklenen adet tarihim geçti.. bu ilaç ne kadar geçikme yapar benim merak ettiğim bu konu bilgilendirirseniz sevinirim... ilaç 24/06 da sonun cusunu aldım olmam gerekn tarih ise 26/06 idi hiç şaşma olmaz bende çok düzenli adet olurdum. şimdi acaba ilaçdanmı yoksa bebiş varmıdır...

2. 22 Kasım 2010
  3. didemutku

didemutku Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    bunu bende kullandım ama hiç bir etkısı yok 3 aylıktı

4. 16 Aralık 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bıraz gec cevap yazıyorum kusura bakmayın.Inşallah gebe kalmıssınızdır ve bu bilgiye ihtiyacınız yoktur.Bu tıp ilaclar adet duzenlemek ve tedavıye başlamak için verilir ve bır anlamı olan ilaçlar değilidr Sizin gebe kalmanızıda kolaylaştırmazlar.sadece duzenı saglarlar o kadar
    sevgıler