Cyclo - progynova kullanan var m?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve çamaxsxxixrsuyu tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : çamaxsxxixrsuyu
  1. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ilaçlarla ilgili uyarıyı okudum, amacım bu ilacın önermek ya da tanıtmak değil tabi ki. sadece doktor bana bu ilacı verdi ve sonuçlarını merak ediyorum, endişeliyim açıkcası...kullananlarla bilgi paylaşımı yapmak istiyorum....

arkadaşlar, bu ilaç doktor tarafından bana verildi, reçeteli bir ilaç....belirtmek istedim....

Son düzenleme: 24 Ocak 2009
  2. 23 Ocak 2009
  3. gamzegul23

gamzegul23 Guest

mrb çamaşırsuyu bende yumurtalık over kist vardı geçen sene 3 kutu kullandım bu ilaçdan bana da bir sürü şey söylendi ben de çok endişelendim ilaç bittiği ay hamile kaldım 2,5 aylıkken kalbi durdu bebeğin kürtaj olmak zorunda kaldım ama bu durumun ilaçla hiç bi ilgisi yok şimdi yeniden hamile kalmak istiyorum doktora kontrole gittim çok küçük bir kist oluşmuş dedi 1 kutu yine bu haptan kullanmaya başladım bence kötü bi ilaç olsa doktorlar vermez çünkü çevremde de duyduğum kadarıyla doktorların en sık verdiği ilaç bu ayrıca birçok insan tanıyorum bu ilacı kullanıp hamile kalan umarım herşey dilediğin gibi olur

4. 23 Ocak 2009
  5. EU2

EU2 Guest

uzun yıllar adet düzensizliği ve kist icin bu ilacı kullanmıstım. kısa sürede de sonuclanmıstı tedavim.umarım sende faydasını gorursun

6. 23 Ocak 2009
  7. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

çok teşekkür ediyorum arkadaşlar, biraz olsun içim rahatladı...doktora ısrarla sordum kist var mı diye ama yok dedi....ama ikidir göğüs uçlarından süt geliyor mu diye soruyor acaba neyden şüphelenmiş olabilir...

8. 23 Ocak 2009
  9. babymom

babymom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    238
    prolaktinden suphelenmistir . prolaktin yuksekse gogus uclarından sut gelir. bendede biara duzensizlik vardı kullandım bu ilacı gecen sene. bildigim kadarıyla koruyu deil ama kullandıgın ay yumurtlaman olmuyor.

10. 23 Ocak 2009
  11. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

benim de aklıma prolaktin geldi ama onun tek belirtisi göğüs ucundan gelen süt mü? kan tahlili istedim, değerlerime baksın diye yine bakmadı...

12. 23 Ocak 2009
  13. papatya_1979

papatya_1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bu ilacı kullandığın ay yumurtlama olmuyor demişsin ama sanırım yanlış biliyorsun çünkü bende yumurtlama sorunu olduğu için doktorum bu ilacı verdi ve ben bu ilacı kullanırken doktorum yumurta takibi yapıyor. böyle bişey yok yani...

14. 23 Ocak 2009
  15. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yumurtlama olmazsa zaten ben nasıl hasta olurum ki...?

16. 24 Ocak 2009
  17. papatya_1979

papatya_1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım babymom bu ilacı kullanınca yumurtlama olmaz demiş bende ona böyle bişey olmadığını söyledim...

18. 24 Ocak 2009
  19. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

anladım canım, ben de senin gibi düşündüğümü belirtmek istedim....doktor bunun bana adet düzenleyici olduğunu ve 3 paket kullanmam gerektiğini söyledi...her bittiğinde gideceğim...