Cyclo-progynova kullanan varm???

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kafadar tarafından 18 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : kafadar
  1. kafadar

kafadar Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba arkadaşlar.. benim çok sık tekrarlayan adet düzensizliklerim vardı daha doğrusu sürekli gecikiyodu.o kadar çok gebelik testi yaptım ki sayısını unuttum:sm_confused: ha bebekte istediğimden değil..
    neyse çok uzatmıyım ben şuanda 2 buçuk aydır adet görmüyorum.ama geçen ay doktora gittiğimde polikistik over teşhisi koymuştu doktorum.çocuk istemediğim içinde
    cyclo-progynova diye bi hap verdi.hapım biteli iki gün oldu adetim ne zaman gelir acaba birde ben bu hapı ne kadar kullanacam bilgisi olan varmı,hapı kullanırken hamile kalma olasılığım varmıdır acaba :uhm: yani nasıl olsa hamile kalmam diye arada sırada korunmadığımızda oluyo bişey olmaz umarım.bu konuda bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz.çok teşekkür ederim..

2. 18 Temmuz 2008
  3. BADENURCAN

BADENURCAN Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım o ılacın uzerınde dogum kontrolu ıçın uygun degıldır yazar.yanı korumaz.bılgın olsun.bırkac gun sonra adet olabılırsın.stres yaptıkça hıç olmazsın.sakın ol bekle.

4. 18 Temmuz 2008
  5. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    bütün kış o ilaçı içtim
    ilaç bittikten 5 gün sonra kamanan olması gerekiyor yani benim öyle oluyordu
    korunmanız gerekiyor doğum kontrol için uygun değil

6. 18 Temmuz 2008
  7. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullandım yaklaşık 3 yıl kadar her 6 ayda bir de hormon tahlili yapman gerekiyormuş sanırım benim ilaç bittikden 3 gün sonra adetim gelirdi

8. 18 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bende kullandım 4 gün sonra adet oldum bendede adet düzensizliği var vede hiç düzelmedi bıktım artık
    stres yapma ben bugün gitdim doktora oyüzden neler dedi neler ruh gibiyim

10. 18 Temmuz 2008
  11. b.xoxzer

b.xoxzer Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben de adet düzensizliğim olduğu bir dönemde dr a gittiğim zaman bebek istiyorum dediğim halde bunu vermişti.3 ay kullandım.adet bitiminden 5 gün sonra regl olman lazım.daha sonra başka bir dr a gittim bebek istiyorum diye bu hapı kim verdi sana bu hamile kalmanı engeller dedi.şaşırdım tabii...neye inanacağımı şaşırdım,kime güveneceğimi bilemedim.ama sen yine de ısrarla istemiyorsan korun elbette.ben hamile kalmak için bırakmıştım....hamdolsun ki hamileyim şu an.ALLAHIM İSTEYEN HERKESE VERSİN...

12. 18 Temmuz 2008
  13. kafadar

kafadar Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çok teşekkür ederim.. bende antalya dayım hangi doktora gitmiştin sen..
    ben doktoruma bişe soramadım soracaklarım sonradan geldi aklıma birde tam aydınlatmadı beni iştee..

14. 18 Temmuz 2008
  15. kafadar

kafadar Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çok geçmiş olsun canım.. nedir bu biz bayanların çektiği..
    neler dediki doktor sıkma canını sende polikistik oversin sanırım.. anlatırmısın:teselli:

16. 18 Temmuz 2008
  17. b.xoxzer

b.xoxzer Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben antalyada gitmemiştim canım.ilçede yaşıyorum.buraya daha yakın olan bir başka yere gitmiştim.daha sonra istanbulda bir dr ile görüştüm.ama şu an gittiğim dr antalyada ve mükemmel bir doktor.arkadaş tavsiyesi ile gittim.önceki dr ilgisizlikten dolayı ve sinir oldugum için bıraktım.arkadaş listene ekle,özel mesajlaşalım istersen.dr ismini buradan vermek doğru olur mu bilmiyorum.sevgiyle kal...

18. 18 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

saol canım ne demediki prolactin testi yaptı normal değerler 25.0 a kadar nemimki 148.77 çıktı düşün işte adam şaşırdı ilaç yazıcaktı sonra dedi beyinde problam var bir bez hızlı çalışıyomuş hamile değilim göğüslerim süt salgılıyo süt hormonlarım fazla olduğunda adeti bastırıyomuş sahte loğusalık dedi işte çok üzüldüm ya ne yapacağımı şaşırdım beyin emarı çektiricem işte çok korkoyorumda bıktım bu sorundan inşallah düzelirde kurtulurum bebeğim olmıcak diyede korkuyorum iştesenağlama