CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve maysimirna tarafından 10 Aralık 2007 başlatılmıştır.

10 Aralık 2007
    Konu Sahibi : maysimirna
  1. maysimirna

maysimirna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar
    yumurtalık tembelliğinden kaynaklı adet düzensizliği teşhisi kondu ve cyclo progynova adlı ilacı yazdı doktorum,ama çok fazla yanetkisi olduğunu duydum,kilo aldırıyormuş,baş ağrısı yapıyomuş ki zaten migrenimde var,bazı doktorlar bu ilacı kullanırken hormon alındığı için hamile kalmanın zararlı olabileceğini söylüyor,benim doktorum kalabilirsin dedi ama..
    bilmiyorum kafam çok karıştı,zaten hormon ilacı olması bile insanı korkutuyor,bu ilacı daha önce kullananlar deneyimlerinizi yazabilirmisiniz,yanetkileri neler oldu,adeti düzenledimi gerçekten yada kullanırken hamile kalan varmı,nolur yardım edinnn

2. 10 Aralık 2007
  3. prenses_esma

prenses_esma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    guzelım bende kullandım bu ılacı ve kullandıgım ay hamıle kaldım bana hıcbır yan etkısı olmadı.yanı her ılacın yan etkısı vardır ama bu yan etkıler senıde kapsıyacak dıye bısey yok bence bu kadar cok dusunme dr verdıyse vardır bı bıldıgı

4. 10 Aralık 2007
  5. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende gecen ay kullandım ve adet oldum...ben bu ılaçla hamıle kalınmasında sakıncalar olduyunu okudum internetden vede korunmalı ilişki oldu ama sonraddan öğrendimki hamile olunabılıyor dıye ama iş iden geçmişdi..

ama bu ilaçla ilgili araştırmalarımı sana söyleyim...ilaç yumurtlama olayı sağlamıyor...ama ılk aylarda yumurtlama olasılığı olabılıyor...düzenli kkulanıldığında yumurtlama olmuyormuş...bu ilacı kullanıp hamile kalan çok insanın yazılarını okudum...umarım sende hamile kalırsın....ü

ilaç bana pek bir yanetkisi olmadı ama 10 tanesınden sonra acaip göğüslerim acıdı o kadar başkada bir problemim olmadı..

inşallahh hamile kalırsın....:1hug:

6. 10 Aralık 2007
  7. SERNANAZ

SERNANAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben tedavi görürken kullandım bu ilacıı doktorum bana bişey demedi korunmalısın fslan diye.adetim olmadı oyüzden verdi bana ama bilmiyorum

8. 11 Aralık 2007
  9. maysimirna

maysimirna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    fikir ve deneyimlerini paylaşan arkadaşlarım çok teşekkürler,inş.kısa zamanda sağlıkla bebeklerinize kavuşursunuz,haklısın nurayahmet çok farklı görüşler var bende korkuyorum başlamaya,başka bu ilacı kullanan yokmu arkadaşlar,yardım edin,deneyimlerinizden faydalanmaya ihtiyacım varrrr

10. 26 Şubat 2008
  11. eseraras

eseraras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende kullanıyorum inşallah hayırlısı

12. 8 Mart 2008
  13. eseraras

eseraras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 21 günlük ilaç bittikten sonra en geç 6 gün içinde adet görüyorsunuz sakın sıkıntı yapmayınn

14. 8 Mart 2008
  15. SEFXIXL

SEFXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende aşılamadan sonra kullandım ama sadece beyzlarını kahverengini değil. östrojen den bahsetti bu ilaçla alakalı doktorum bir yanetkisi yoktur umarım ben hamileyim çünkü.

16. 8 Mart 2008
  17. eseraras

eseraras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba sefil benim adetlerim düzelsin diye verdi doktor.bu ay oldum ama bakalım önümüzdeki ay olucakmı .birde sen aşılama olmuşsun hamile kaldınmı aşılamadan sonra vede nasıl zor bir işlemmi yazarsan sevinirim iyi akşamlar

18. 24 Nisan 2008
  19. aydasu

aydasu pembekartanesi.blogspot Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaslar herkese merhaba ben bu ılacı asagı yukarı 4 yıldır kullanıyorum kesınlıkle duzelmıyor bırsktıgınız zaman eskıye donuyorsunuz yan etkılerı evet malesef tuylenme yapıyor ama ne bıleyım ıcmek geek gıbı gelıyor bana
    Allah herkese yardım etsın kucuk gıbı gorunse de buyuk bır problem aslında...