CYCLO-PROGYNOVA kullananlar yardım

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve melser_ak tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : melser_ak
  1. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    CYCLO-PROGYNOVA kullananlar yardım edin bu ilaçla hamile kalanlarda var hamileliği engelliyor diyenerde var size bu ilaç neden tavsiye edildi sonuç ne oldu lütfen yardım edin kafam karmakarışık

2. 19 Haziran 2010
  3. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım ben şuan 4 haftalık hamileyim ben bunda 3 ay önce 3 ay kulandım adet düzenlemek için hem klomen kulandım dr tedavide kualndı bu hamileliği engelemiyor dedi ama ben zaten onu kulanırken hamile kalmadım ama çok prpblemyaratacağını düşünmüyorum zamanı ne zaman o zaman olacak bence bunu düşün olmaz dediğim ay hamile kaldım rabbim çok büyük ona sıgın işallah hakkında hayırlısı olur

4. 19 Haziran 2010
  5. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende pcos var senindemi sorunun pcostu bu arada rabbim meleğini sağlıkla ve hayırla kucağına almayı nasip etsin babada dua et lütfen

6. 19 Haziran 2010
  7. jxuxpiter

jxuxpiter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım hormon değerlerin normal olmadığı için yani pco olduğun için bu ilacı vermiş doktorun.
    Ben bebek düşünmediğim yıl doktor adet düzenlesin hormon değerleri normalleşsin bide kist oluşmasın diye verdi. Ama çocuk düşünüyosan sadece bu ilacı kullanmamalısın.belki bi kaç ay kullanınca sonrası için faydalı olur. Bu arada ben altı ay kullandım normal adet oldum. hamile kalmadım

8. 22 Haziran 2010
  9. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ialcı bıraktıktan sonra adetin normalleştimi?

10. 22 Haziran 2010
  11. Zeyno_81

Zeyno_81 Nefes alıyorsak Umut var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Selam Canım
    Bende bu ilacı kullanıyorum. Bende de PCO var. Daha önce 5 ay Klomen kullandım. Yumurta gelişimi için. Çünkü Çocuk istiyorum canım. Klomenle Adetim düzene girdi ama baktım çocuk olmuyor biraz ara vermek istediğimi söyledim. O da bana Adet düzenin bozulmasın diye Cyclo Progynova kullan dedi.
    Ama Cyclo Progynova Hamile kalmak için engel değil dedi. Bu Hapın bende bir yan etkisi oldu o da cildimde kaşıntı yapması..

Son düzenleme: 3 Temmuz 2010
  12. 23 Haziran 2010
  13. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    inşallah olur canım ben ilacın yanı sıra hayıt tohumu ve soğan kürünüde kullanıyorum sanada öneririm ben geçenm ay bi faydasını göredim ama görenler çook bu ayda kullanacağım artık kısmet inşallah rabbim yardımcımız olur kendine ii bak cevabın için çok teşekkür ederim

14. 5 Temmuz 2010
  15. duygu_82

duygu_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar slm siteye yaklasık 1 yıldır uyeyım ıyıkı bu sıteye uye olmusum burdakı arkadslar sayesınde hayatım duzene gırdı. 4 yıllık kımseye soyleyemedıgım vajınısmus sorunumu burdakı arkadsların sayesınde 2 ayda sukurler olsun cozdum. ocak ayında bu sorun tamamen ortadan kalktı tabı sorun kalkar kalmaz bızde bebek ıstegı basladı.bebk ıstegımız hep vardı ama ben vajınısmus oldugumdan ne yazıkkı hamıle kalamaıyorudm.neyse 6 aydırda hamıle kalabılmek ıcın ugrasıyorum.hazıran ayında celal aydın adında cok basaralı bır doktora tavsıye uzerıne gıttım.gercekten de alanında ıyı bır doktor.rahım terslı oldugunu pko oldugunu soylemıstı.arad adetlerımde duzensız olabılıyordu. adet olursan adetının 4.gunu gel demıstı. bugün gıttım ultrasonla baktı kistın yok dedı. bır ilaca baslattı.Cyclı-progynova 4 ay kulland dedı. eger hamıle kalırsan geleceksın dedı hamıle kalamaz ısen 4 ay kullanıyorsun tekrar bana geleceksın dedı.kullanan aradaslar benım gıbı pko olup hamıle kalanınız var mı?

16. 9 Temmuz 2010
  17. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    duygucum inşallah hamile kalırsın meleğim rabbim hiçbir kadını bununla sınamasın

18. 9 Şubat 2011
  19. 06irem06

06irem06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam arkadaşlar ben 21 yaşındayım ve cyclo progynova kullanıyorum 21 drajeyı kullandıktan sonra en gec 1 hafta içinde adet görüyorum.size tavsiyem stres yapmayın ben bu ilacı 5 yıldır kullanıyorum ben hiç hastalanmıyorum düzensizlik bile değil ama bu aralar aşırı bi korkum var ilerde çoçuk sahibi olabılır mıyım acaba benım durumumda olupta halıme kalan veya cevresınde kalan var mı lütfen acil cevap geleceğim buna bağlı çünkü hayatımda birisi var:KK43:((