Cyclo Progynova sonrası

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve iceberry tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : iceberry
  1. iceberry

iceberry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aytun hanım merhaba,

36 yaşındayım ve çocuğum yok. 2010 mart ayında adet düzensizliği şikayeti ile gittiğim kontrollerde ilk önce farlutal kullandım. Bir düzelme olmadı. Daha sonra yapılan hormon tahlilinde FSH 33,88-E2 49,41 çıktı. Devlet hastanesiydi ve erken menopoz olduğu geri dönüşün olmadığı söylendi. Daha sonra özel bir hastanede farklı bir dr a göründüm. Cyclo Pro. ve folbiol kullanıp 3 ay sonra tekrar hormon kontrolü istedi. Bunlarla düzene girdim. Ama yeni tahlilde FSH 25,06-E2<9-LH 12 çıktı. Birşeyleri kafama taktığımdan bu değerlerin düzelmediğinden bahsetti ve bir üç ay daha aynı şekilde devam etmemi söyledi. Birkaç gün önce yapılan son tahlil sonucu ise FSH 14,45-E2 27-LH10,55 çıktı. Bu altı ay zarfında ben şehir değiştirdim, küçük bir yerdeyim. Ve şu anda buralarda güvenilir bir dr bulmaya çalışıyorum. Ve bir kaç gündür yerli yersiz ateş basmaları başladı. İyice panik olmaya başladım.

Sizce bundan sonra izlemem gereken yol ne olmalıdır? 6 ay Cyclo kullanmak yeterlimi? Netten o kadar şey okudum ki kafam çok karıştı. Yorumunuza ihtiyacım var..