düşük sonrası parça kalması

Konusu 'Kadın Hastalıkları' forumundadır ve tubilubba tarafından 15 Aralık 2011 başlatılmıştır.

15 Aralık 2011
    Konu Sahibi : tubilubba
  1. tubilubba

tubilubba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    İki hafta önce 8 haftalık boş gebeliği düşük yaptım şu an kanamam kesildi ağrım yok ama ultrasonda 0.8cm lik bir parça kalmış dediler :KK43: kürtajdan çok korkuyorum kalsa bi sonraki adetimde kendiliğinden atılmaz mı? düşük yapanların kürtajsız parçaları tamamen ne kadar zamanda atılır? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim!
  2. 16 Aralık 2011
  3. tubilubba

tubilubba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kürtaj için doktorun verdiği randevuya gitmedim inşallah kendiliğinden düşer
  4. 16 Aralık 2011
  5. lifos

lifos 6 meleğin annesi! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle çok geçmiş olsun Rabbim bi daha yaşatmasın... Parçanın kalması düşmesi kişiden kişiye değişir... Ben 5 hamilelik yaşadım 6 bebek kaybettim ama hepsi de birbirinden farklıydı... En son düşüğüm martta oldu 6 haftalıktı ve kanamam 76 gün sürdü... 5 günde bir b-hcg baktı dr. um... Bebekten doku kaldığı için kanammamın kesilmediğini söyledi ve bana bi iğne verdi onun üzerine biraz daha düştü değer ama epey sürdü toplamda da 76 gün sonrasında kesildi... Senin kanaman yokmuş ama parça görülmüş... Herkesin bünyesi farklı oluyo bence bi dr.una git derim canım...
  6. 16 Aralık 2011
  7. tubilubba

tubilubba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim canım senin konunun 13 sayfasını ara vermeden okudum son mesaj haziranda olduğu için oraya yazmadım. Çok geçmiş olsun Allah sana hayırlısıyla bebişini kucaklamayı nasib etsin.
    çok doktorlara gittim düşükten sonra aynı günde 3 ayrı doktorda ultrason bakıldı biri içeride gebeliğe ait herhangi bişey kalmamış dedi, biri sadece küçük parçacıklar var dedi, bir diğeri ise hala içeride kalp atımı var dedi... hangisine inanıp o korkunç masaya yatacağımı şaşırdım iyice korktum zaten aylarca vajinismus yaşamıştım geçmişte... şimdi o yüzden kürtaj çok korkunç geliyo. son iki ultrasonumda farklı doktorlar aynı şeyi söyledi küçük tek parça kürtajla alalım dediler... sabaha kadar kabus gördüm kendiliğinden adetle atılır diye umut ediyorum. sana verilen iğne kanser ilacıymış demekki rahim kastırıcı etkisi mi var acaba doktoruma onu sorucam durumuma uygunsa banada yazsın metiler işe yaramıyo sanırım :KK43:
  8. 16 Aralık 2011
  9. tubilubba

tubilubba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bhcg geçen hafta 7600 lerdeydi bugün 1500 olmuş bir hafta için nasıl bir değer?
  10. 25 Aralık 2011
  11. firdevs

firdevs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benımde ıcerde 8 haftalık bebegım oldu kalbı durmus dr ılacverdı bebek kendını atdı ama ıcerde olabılcek seylerı temızledı bıda gelme dedı ayrı bı dr gıtdım karnım cok agrıyodu ara ara 12 gun once oldum kurtajımı dr ıcerde az az kan pıhtıları var antıbıyotık dagtır dedı kanaman olmazsa 1.5 ay sonra gel dedı bu kan pıhtısının ne zararı olur acaba dagılmısmıdır.
  12. 25 Aralık 2011
  13. Anunaki

Anunaki Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım öncelikle geçmiş olsun Allahım sağlıklı sıhatli yenisini doğurmayı nasip etsin. yakın zamanda bir arkadaşım parça kaldığı halde düşer diye zamanında kürtaja gitmediği için kanamaları yüzünden doğumdan çoooook sonra gitti ve yine kürtaj olmak zorunda kaldı. Doktorun gel dedi ise git en azından kalmışmı kalmamışmı ona bakar.
  14. 25 Aralık 2011
  15. Wannabemumm

Wannabemumm Bir melek annesi... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bebegimi 10 haftalıkken kaybettim:KK43:
    kürtaj yapılmadı ...2 haftayı geçti hala az az kanmam var..
    parça kaldıgındamı böyle oluyor..gecen hafta kontrole gittiğimde rahim temiz demişti..
  16. 2 Ocak 2012
  17. tubilubba

tubilubba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşınızın çok mu kanaması oluyordu? benim düşük yapalı tam 1 ay oldu 15 gün kanama sürdü sonra 2 hafta temizdi şimdi sanırım adet oldum ama çok az günlük ped idare ediyor.
  18. 2 Ocak 2012
  19. tubilubba

tubilubba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0