D.k. Hapi Kullanmaya Baslayacak Olan Arkadaslar Bişi Sorucam

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nefret tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

27 Şubat 2008
    Konu Sahibi : nefret
  1. nefret

nefret canım oğluşum kucagımda:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaslar doum kontrol hapında hangini önerirsiniz ? doktora gidince hemen bitane yazıyolar test ffalan uygulamadan. bende korkuyorum yan etkılerı olurmu dıye. bazıları tuylenme falan yapıyormuş. zaten tuyluyum bide tuylenme yaparsa yandık artık. bilgi edinen arkadaslar bizimlede paylaşabilirmi acaba :uhm:

2. 27 Şubat 2008
  3. TuRuNCu

TuRuNCu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.398
    Ödül Puanları:
    238
    Benim doktorum test falan yaptıktan sonra yasmin önerdi.En az yan etkisi olan hap buymuş.5 aydır kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım.Bazılarının dediği gibi kilo aldırdığı veya kıllanma yaptığı falanda yok.Bence yinede test yapan bi doktora git derim.Kandaki hormon seviyesi ölçülerek veriliyo bu haplar diye biliyorum ben.

4. 27 Şubat 2008
  5. lifeisgood

lifeisgood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Benim doktorum da test sonucunda diane 35 vermişti. 8 ay kullandım, hiç kıllanma vs. gibi yan etkileri olmadı.

6. 27 Şubat 2008
  7. uKaLaM

uKaLaM Guest

myralon kullan. en düşük seviyede bu ilaç. ben kullandım. ne kilo ne kıllanma falan yapmıyo. ama her doğı,um kontrol hapı gibi baş ağrısı sinir alişana kadar yapıyo. istersen myralon u araştıra bilirsin.

8. 27 Şubat 2008
  9. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    eyer Doktorun Test Yapmadan,smir Almadan,karaciyer Fonksiyon Testlerini Yaptirmadan Hap Veriyosa Bidaha O Doktora Gitme Derim Ben Sana.ben 8 Aydir Ginera Kullaniyorum.oldukça Da Memnunum.bana Göre En Iyisi Ginera.hem Lekelenme Kanamasi Yapmiyo,hem De En Az Yan Etkili Ban Göre.ama Bu Kişiden Kişiye Değişir
    O Yüzden öncelikle Iyi Bir Kadin Doğum Uzmani Bul Ondan Sonra Hap Kullan Derim.yoksa Zararlari çok Olur Sana.
    Kendine Iyi Bak Sağlikla Kal

10. 27 Şubat 2008
  11. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    benim doktorumda sözde test yaptı ginera verdi kullandım 6 kilo aldım ama herkes ya diane 35 ya da yasmini öneriyor bilginize kuzenim tam 20 kilo aldı ginera kullandı bu arada ben bıraktım zaten onu

12. 28 Şubat 2008
  13. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    DEMEKKİ BU YAPIYA BAĞLI BEN 7-8 AYDIR KULLANIYORUM KİLOM DEĞİŞMEDİİİ.YASMİN OLABİLİR BELKİ AMA DİANE-35 YÜKSEK HORMONLU BİR HAP VE GENELLİKLE DE HORMON TEDAVİSİNDE KULLANILIYOR.YANİ KORUNMAK İÇİN PEK UYGUN OLMADIĞINI DUYMUŞTUM.MESELA HERKEZ YASMİNDEN ÇOK MEMNUN AMA BEN KULLANAMADIM.3 GÜN İÇEBİLDİM VE NERDEYSE YATAKTAN KALKAMADIM SÜREKLİ MİDE BULANTISI BAŞ DÖNMESİ VE İSTİFRA....BEN GİNERADAN MEMNUNUM ŞİMDİLİK.SANIRIM BİRAZ DA DENEYEREK KEŞVETMEK GEREKİYO

14. 8 Eylül 2008
  15. heycir

heycir adige Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bişi sorcam ben yasmine kullanıorum adetin ilk günü başlayıp 1 hafta ara verilio öleymiş.ama kanama erken olunca nolcak.ben ara falan beklemiom içiom.sizler nasıl yapıonus.7 gün ara beklemek şartmı ki acaba???bi de benim adet kanaması,bu hapı kullandıktan sonra azaldı sizlerede öle bişi oldumu??doktora gitsemmi normalmi ???
    imdaaaaaaaaaaaaaatttttttt

16. 8 Eylül 2008
  17. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    yasmin kullanıyorum 3 yıl oldu hiçbir yan etkisini görmedim

18. 8 Eylül 2008
  19. hsay26

hsay26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yasmin kullandim 1sene tüylenmeme iyi geldi adetimi düzenledi tavsiye ederim