daha 1 ay bile olmadı ama:((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bol tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

5 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bol
  1. bol

bol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    mrba arkadaşlar,
    Biz evleneli 1 ay olmadı daha.Nişanlılık döneminden evlilik dönemine kadar yaklaşık 9 ay boyunca çok kavgalarımız oldu tabiki bende tamamen suçsuz değildim bu tartışmalarda onunda haklı olduğu konular vardı evlendikten sonra hala o kavgalarımızın ceremesinimi çekiyorum bilmiyorum tartışmalarımız bitmiyo.Ve eşimin bana uzak olduğunu düşünüyorum,oturup konuştuğumuzda ona gözlerinde sevgi,şevkat görmek istediğimi söylediğimde bana sen eskisi gibi olursn bende olurum diyor buda benim çok zoruma gidiyor sonuçta bizim daha cicim aylarını geçirmemiz gerekirken neler yaşıyoruz bende etrafa mutluymuşum gibi rol yaptımı hissediyorum çünkü böyle çok mutluyum diyemiyorum.Bizimde tartışmlarımız genelde ailesi yüzünden oluyor onların bana olan tutumları...bilirsiniz klasik kayınvalide tek oğlu ve elinden almışım gibi hissediyor sanırım neyse bu ayrı bir konu.Benim için önemli olan şuan eşimle aramızdaki duvarı nasıl yıkabilirim onu bilmiyorum.Kafam öylesine karışıkki ve ben çok mutsuzum.

2. 5 Ekim 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Bir şey sormak istiyorum kayınvalidenizle problem yaşıyormusunuz peki?

4. 5 Ekim 2010
  5. bol

bol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    evlenmeden önce yaşadık bazı problemler hatta düğünden 1 gün önce şuan yanlarına gittiğimde ise onlarda bana mesafeli bende onlara.

6. 5 Ekim 2010
  7. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    eşinizle konuştunuz mu?

8. 5 Ekim 2010
  9. bol

bol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    evt yarım yamalak konuştuk işte benim eskisi gibi olmamı söyledi ozaman kendiside bana benim istedğim gibi davranacakmış.

10. 5 Ekim 2010
  11. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Aynı konuları tekrar gündeme getirmeyin, aranızda daha önce ne olup bittiyse tekar ısıtıp önünüze koyarsanız bu tatsızlık hep sürecektir. Ailesini sevmesenizde nede olsa onun ailesi, onun annesi o yüzden.. çok fazla konuşmayın bu konuda. Beraber vakit geçireceğiniz planlar yapın, hafta sonları, akşamları değişik suprizler deneyin, üzerinizdeki şu olumsuz tabloyu atabilirsiniz..

12. 5 Ekim 2010
  13. bol

bol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    ya onun şöyle bi özelliği varki her olayda her tartışmamızda kendisini yağ gibi üste çıkarıyor boğa burcu ve çok inatçı hiçbir konuda ben haklı değilim ona göre mesela dün akşam arkadaşımın kınası vardı bende geç çıkıyorum kendi erken evin ordan geçmiş bende gelirken ayakkabımı getir dedim sonra sordum aldınmı diye ben sana eve uğrarsam getiririm dedi ve almamış doğal olarak bozuldum başkası kendinden bişe istese koşa koşa yapardı beni almaya geldi ve bende gitmekten vazgeçtim dedim ve eve gittik yemek hazırlayım dedim istemedi bende biraz iş yapıp içeri geçtim bilgisayrdadı kendide ben geçtikten sonra tek başına çıktı balkonda oturdu bende gittim yattım sabahta kalkmadım o giderken.ama çok bozuldum bu yaptına ve bu saat oldu hala aramadı.

14. 5 Ekim 2010
  15. celif

celif minilopum=) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    41
    eskiden nasıldınız ki? ne güzel eşiniz sizden ne istediğini söylüyor işte

16. 5 Ekim 2010
  17. bol

bol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    aslına bakarsam aynı konuları her tartışmamızda kendi açıyor ama her defasında ve buna deli oluyorum aynı şeyler yüzünden dönüp dolaşıp tartışıyoruz ve sıkıldım bu durumdan.
    şöyle oturup rahat rahat bi sohbet edemedik daha ve zoruma gidiyor bu durum hep böylemi devam edecek diye..en başı böyle olursa sonumuz ne olacak bilmiyorum:KK43:(

18. 5 Ekim 2010
  19. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.833
    Ödül Puanları:
    163
    daha yeni evlenmisken boyle dusunmeniz, hissetmeniz cok aci...
    umarim esinizle konusur halledersiniz, cok gecmis olsun