daha 5 , 6 senem war diyenler buyrun...!

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Mart 2009 başlatılmıştır.

7 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ewlenmek için yılların çabucak geçmesini bekleyenler warmı ?? gelin bütün dertlerimizi dökelim

2. 7 Mart 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.154
    Ödül Puanları:
    488

3-4 sene falan beklicez ne yazıkki:nazar:

Askerlik bizi mahvedio:kızgın::kızgın:
    Bi alım nikahıma görür o:nazar:

4. 7 Mart 2009
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.154
    Ödül Puanları:
    488
    yokmu başka hatun :lepi:

6. 7 Mart 2009
  7. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım senin daha bu yaşta koca düşünmekten ziyade acaba üniversitede nasıl okurum,mezun olunca ne iş yaparım gibi kaygıların olması gerekmiyor mu?daha bu yaşta ne zaman evleneceğini değilde ne iş yapıp ta eşine muhtaç almadan hayatta kalabileceğini düşün bence.bi abla tavsiyesi ise asla 25-26 yaşından önce evlenme.önce ekonomik özgürlüğünü eline al da,koca her yaşta bulunur.nacizane tavsiyem.sevgiyle kal

8. 8 Mart 2009
  9. EU1

EU1 Guest

tawsiye için tşk.ederim ben ünv. yi en başta düşünüorum zaten ne kadarda öle gözükmese bile ben biras dertleşelim die açmıştım

10. 8 Mart 2009
  11. elifsever

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ah ah bu yılların kıymetini bilin canım benim.bak ben bu yaz evleniyorum ve yaşım 28 evlenene kadar 29 olucam.ve hayat kaygılarım hala bitmiş değil.herşeyden önemlisi bağımsız bi kadın olmaya çalış,kimseye muhtaç olmadan.gençliğinide doya doya yaşa!bu yaşlara bidaha geri dönülmüyo.evliliğide erteleyebildiğin kadar ertele ki hayatta hiçbişey içinde kalmasın.evlilik asla özgürlük değildir bunu da sakın unutma tamam mı şeker kız kaydirigubbakcemile5

12. 8 Mart 2009
  13. sinem_s

sinem_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben varımmmm pfff:S okulum bticek iş güç sevdiğimle kavusmaya tam 4 sene varrrr::S

14. 8 Mart 2009
  15. EU1

EU1 Guest

bu yaşların degerini bilmek gerekiomuş haklısın çok çabuk geçiomuş bu yaşlar ama bazen diorum bikaç sene daha ilerde olsak keşke die sewdiğime kavuşmak için

16. 8 Mart 2009
  17. eminik

eminik Sensiz mi?...Asla!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    okulum bitip görevime atanır atanmaz evlilik işlerine başlamayı düşünüyoruz.okulumun bitmesine 1buçuk yıl var 1yıl da evlilik hazırlığı 2buçuk 3 yılı bulucak sanırım ama Allah bilir tabi.beklemek gerçekten çok zor.ayrıca seni anlayan boğmayan bı ınsanla evlenırsen,evlılıkten sonra da hayatını yaşarsın.evliliği özgürlüğün,hayatı yaşamanın bitişi olarak nitelememek gerekir diye düşünüyorum.

18. 8 Mart 2009
  19. elifsever

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim emin ol hayat öğrencilik yıllarında yaşadığın hayattan çok farklı.yarın mezun olduktan sonra yaşam mücadelesine başladığınızda göreceksiniz.kocaların sizi sıkması gerekmiyor özgür olmak için ama en basiti asla gece bi arkadaşınla eğlenmeye gidemeyeceksin.yada kendine ayıracağın zamanı kocana çocuğuna ayırmak zorunda kalacaksın.yeri gelecek kaşını alacak zaman bile bulamayıp aynadaki halinden tiksineceksin.ah ahh keşke sizin yaşınızda olsam da hayatı yine pembe gözlüklerden görebilsem keşke.