Daha dişi görünmek istiyorum Yardım!!!

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve sun_shine tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sun_shine
  1. sun_shine

sun_shine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ben daha dişi görünmek istiyorum. Üzerime sıradan bir kot ve kazak giyip çıkarım genelde. Öyle dikkat çekici bir giyimim yoktur. Çünkü yakıştıramam kendime. Biraz kilo problemim var. Üst tarafımda belli olmasa bile basen bölgesi geniş ve bacaklarım kalın. Ama ne iri yarı kilolu bayanlar görüyorum. Manken gibi olmasalar bile kıyafetleriyle takılarıyla ben dişiyim diye bağırıyorlar. Benim ne tarzda elbiseler etekler takılar almam gerekiyor hem basenlerimi gizlemek hem de daha dişi görünebilmek için?

2. 4 Ocak 2010
  3. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım kilo da bir engel bence.ıstediğin kıyafeti bulman için mesela.Ben açıkça söyleyeyim şişman olup da seksi birini görmedim.Kilo vermeyi dene ne kadar basen gizleyebilirsin ki.Gizlemeye çalışsan aynı tarzda elbiseleri giymek zorunda kalırsın.Kumaş ya da keten pantolonları tercih edebilirsin.Fazla kilon olduğundan elbise pek tavsiye etmem.Yeni takılar al kendine.Makyajında değişikliğe git.Ama kilo ver:))
    Üzgünüm ama cazibe sonradan edinilmiyor.

4. 4 Ocak 2010
  5. sun_shine

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Canım kilo vermeye çalışıyorum zaten ama öyle 1 hafta sonra bütün kilolar gitmiyor.Ayrıca bana göre 16 kilo fazlam olsada (ki çevrem 5-6 kilo ver yeter sana diyor) yine de güzelim. Şimdi kilo verene kadar giyinmeyecek miyim? Sorunum kıyafetlerimle ilgili. Nasıl giyineceğimi bilmiyorum. Kot üzerine bir kazak tamam. Biraz daha etekler elbiseler yani daha bir bayan gibi giyinmek istiyorum.

6. 4 Ocak 2010
  7. shekerkizcandy

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım fazla kilolar öyle bir haftada gitmez onda hemfikiriz zaten.Tabi ki giyeceksin ama herşeyi giyemiyorsun bu da ayrı bir sorun.
    Hayatım giymek istediklerini yazmışsın.Alışverişe git sana yakıştığını düşündüğün kıyafetleri al o zaman.Ama kotlardan uzak dur madem sürekli kot giyiyorsun

8. 4 Ocak 2010
  9. MeDuSa

MeDuSa Guest

Bence biraz kilosu olupta çok seksi olan kızlar var yani özellikle üni'de çok görüyorum..
    Benden daha kilolu olup da ne bakımlı ve zarif kızlar var kendimi odun gibi görüyorum yanlarında yaaaa :gitme:
    ama nasıl böyle olabiliyorlar bilsem bende yapcam :sinifsinif:

10. 4 Ocak 2010
  11. shekerkizcandy

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ama birazkaydirigubbakcemile3

12. 4 Ocak 2010
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kişiye göre azlığı çokluğu değişiyo ama kaydirigubbakcemile3

14. 4 Ocak 2010
  15. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    basen sorunun varsa (BENıM GıBı)etek giymeni öneririm....diz hizasında veya biraz daha uzun ve altında çizmeler....bir kaç çizme ve çanta...ayrıca yeni bir kaban.....şimdilik bunlar aklıma geldi...umarım yardımcı olurum....

16. 4 Ocak 2010
  17. sun_shine

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108

Eteklerde nasıl modeller giymemi önerirsin sen nasıl modeller giyiyorsun? Biraz araştırdım internetten bir yerde verev kesim giyin diyor başka bir yerde sakın giymeyin diyor Aklım karıştı

18. 4 Ocak 2010
  19. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    modelin ismini bilmiyorum şöyle tarif edeyim...kalça kısmı dar aşagı doğru bollaşan.....resim bulmaya çalışayım....