Daha geçen hafta hamileydim

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve GXUXLCEZA tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : GXUXLCEZA
  1. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet daha geçen hafta hamileydim ama bu hafta kimyasal gebelik denilen şey benide buldu. artık hamile degilim burdan arkadaşlarıma duyurmak istedim ama güçlüyüm belkide bu ilk olmadıgı için artık koca koca kaleler inşa ettim yüregimde bu yüzden daha normal karşıladım biraz agladım üzüldüm eşimle sarıldık bagladık ama iyiyim biran önce yeni ufuklara yelken açmak için kendimi toplamam lazım çünkü.:çok üzgünüm::a015:senağlama:gitme:

2. 24 Eylül 2010
  3. eklektik

eklektik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim bende 6 haftalıkken kalbi durmuştu.anlayabiliyorum seni.Allah hepimize güzel güzel evlatlar nasip etsin.Amin

4. 24 Eylül 2010
  5. ahtamara

ahtamara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    93
    geçmiş olsun canım.temmuz sonuydu düşüğüm maalesef.kendimizi toparlamamız lazım.ama düşünmeden edemiyorum.aklıma geldikçe gözyaşlarımı tutamıyorum.kimse anlamıyor seni.kimseyle paylaşamıyorsun üzüntünü.kendimi çok yalnız hissediyorum.eşim en büyük destekçim.stres,üzüntü,moral bozukluğu...Allahım yardımcımız olsun.bizlere sağlıklı,sıhhatli hayırlı evlatlar versin.

6. 25 Eylül 2010
  7. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim tam anlamıyla aynı kaderi paylasıyorum bende biokimyasal gebelik gecridim ve dün bebegimi kaybettim düsük yaptım yatıyorum simdi evde ayrıca bede bursaya yeni tasındım doktor bile k,me gideceigimi bilemeden caresizce öle kan bosaldıgını görünce cılgına döndüm allah razı olsun beyaz melek nikli arkadasımdan jımer hastenesinde doktor tavsiye etti hemen solugu orada aldım doktor baktı düşüyor dedi cogonu düsürmüssün dedi bir kac güne için temizlenr dedi benim cok sükür bir tane oğlum var yavrum tisörtünün koluyla gözyaslarımı sildi durud demezmi ANNE BEN SİLİYORUM SENİN YANAKLARIN GENE GÖZ YASI DOLYOR NE OLUR ARTIK AGLAMA BAK KOLUM ISLANDII allahım hem sükür ettim hem agladım durdum ama mavledan umut kesilmez gene olur insallah sen hangi hastane ve doktora gittin canım

8. 25 Eylül 2010
  9. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    bende duyurayım beni tanıyan arkadaslara bende bebegimi dün kaybettim 3 haftalıktı daha

10. 25 Eylül 2010
  11. karaman81

karaman81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba arkadaşlar... yazdıklarınızı okuyunca göz yaşlarıma hakim olamadım. ben de 9 ay önce kimyasal gebelik yaşamıştım. bir hafta hamileyim diye mutlu mutlu dolaşırken kanları görünce yıkılmıştım. tabi o zaman kimyasal gebelik diye bir şey bilmiyordum. Çok ağlamıştım, çok üzülmüştüm. Şimdi 8 haftalık hamileyim. İlk öğrendiğimde sürekli hcg testi yaptırdım yne kimyasal mı diye. ancak keseyi görünce rahatladım. Allahım isteyen herkese anne olmayı nasip etsin inşallh. Neler hissettiğinizi çok iyi anlıyorum.

12. 25 Eylül 2010
  13. ahtamara

ahtamara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    93
    çok geçmiş olsun canım.Allah sabır versin.

14. 25 Eylül 2010
  15. ahtamara

ahtamara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    93
    canım çok geçmiş olsun.Allahım hepimize anneliği nasip etsin.

16. 25 Eylül 2010
  17. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    hepinizden allah razı olsun arkadasım dilerim mevlam sizlere böle üzüntü yasatmaz

18. 25 Eylül 2010
  19. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım aynı kaderi paylaşıyoruz tek bi farkla senin bi oğlun varmış benimse bu 2. düşügüm.dr um tugrul erdener bursa tüpbebek hastanesinde.aslında aile dru denebilir çünkü benimde doğmama sebep olan kişi drum.çok anlayışlı bıkmadan defalarca aramama ragnem her defasında açıklayıcı cvblar verip beni rahatlatan baba gibi biri yani drum.sen jale gürlüleremi gittin ben bundan 1 sene önce jale hanıma gidiyodum ama memnun kalmadım 8 aylık tedavide hiç hamile kalamadım ayrıca adetlerim bile düzelmedi ama tugrul beye gittigim ilk ay kimyasal gebelik yaşadım ama olsun en azından hamile kalabildim 5 buçuk sene sonunda buda bi başarı.ben daha düşürmedim yani ilaçlarımı kesti drum bikaaçgün içinde kanaman başlamazsa o zaman tıbbi gereç kullanırız yani ilaç yada kürtaj dedi şimdilik ilaçları bırakalı daha 1 gün oldu bekliyorum.
    inş bizimde kucaklarımız dolar rabbim kimseyi aratmasın.saol iyi dileklerin için.