Daha Gür ve Parlak Saclar icin ???

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve EU1 tarafından 22 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar dün bir arkadaşımdan harika bir tarif öğrendim kendisinin saçları son derece gür ve parlaktır genetik olduğunu düşünüyodum meğerse işin sırrı başkaymış. yılda 3-4 kez bi tarif uyguluyormuş. 10gram karanfili 1,5 lt suyla karıştırıyor ardından karanlık bi yerde(kesinlikle ışık almayacak)2-3 gün karanfiller suyun dibine çökene kadar bekletip günde 3-4 bardak içiomuş sen fazlada içebilirsin dedi. gerçekten saçlarıu inanılmaz görnüyor hemde çok basit bir tarif.hemen bugun denemeye başlayacağımyerimseniben

2. 22 Mayıs 2007
  3. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    içiyomuymuş saça iyi gelicek derken başka yeri bozmıyalım :)

4. 22 Mayıs 2007
  5. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    tam da bam teline dokundun..benim de ilk aklıma gelen buydu...

6. 22 Mayıs 2007
  7. EU1

EU1 Guest

evet içiyomuş onda herhangi bi zararı olmamış zaten bunu endonzeyalı bi arkadaşı önermiş zaten karanfil ve su herhangi bi kimyasal bişi yokki kolayı tüketirken de böyle düşünsekRoflol:

8. 22 Mayıs 2007
  9. roser_rose

roser_rose Guest

karanfilin yan etki yapacağını sanmıyorum,hemen hemen her gün karanfilli çay içiyorum zararını görmedim..

arkadaşın ne kadar süredir,ne kadar sıklıkta kullanıyormuş acaba? sen bir dene bakalım,saçlara,hakikaten faydası oluyorsa bizleri de bilgilendirmeni rica ediyorum.. herkes öyle çok şey sölüyor ki insan hangisini uygulayacağım diye düşünmekten yoruluyor.

10. 22 Mayıs 2007
  11. EU1

EU1 Guest

arkadaşım 34 yaşında 2 yıldır tanıyorum ama o 5 yıldır bu tarifi yılda 4 kez tekrarlıyormuş daha önceden saçları çok seyrek ve cansızmış ama şimdi görseniz resmen saçlar fışkırıosırnaşık şeyben hemen yarın başlıcam inşallah

12. 22 Mayıs 2007
  13. ysmn_

ysmn_ Guest

şaşırdım valla..

14. 22 Mayıs 2007
  15. Lilly

Lilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Peki güns e3-4 bardak içiyo da kaç gün dewam ediyo bunu içmeye?

16. 25 Temmuz 2007
  17. izmirliii

izmirliii Guest

Aynı tarifi bende duydum ama benim bildiğime göre bu su içilmiyo saç diplerine masaj şeklinde uygulanıyo.başka bilen varsa aydınlatsın lütfen

18. 26 Temmuz 2007
  19. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi kızlar sorun şu ki içiyo muyuz yoksa sürüyo muyuz (artık sacıma öle cok sey sürdm ki bıktm valla sürmeli seylerden içmeli bişi olsa daha iyi aslındasırnaşık şey