Daha hicbir hazirligim yok:(

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve Zilanur tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Zilanur
  1. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaslar,
    acelemi ediyorum bilmiyorum ama 5 ayima giriyorum ve daha hicbirsey almadik!
    Esim bana ,,daha erken hele bir cinsiyetini ögrenelim aliriz" diyor ama bende ilk defa anne oluyorum ve bir seyler almak istiyorum. Bir daha ki kontrollümde 4 hafta sonra eger bebisimiz yine önünü kapamaz ise cinsiyetini söyliyecek doktor bize. Aslinda son gittigimde söyliyecekdi ama bizim kuzumuz önünü kapadi:) yaramaz sey bizi meraklandiriyor. Sizce acaleci mi davraniyorum?
    Beklesemmi biraz daha?

2. 25 Eylül 2009
  3. .melegim.

.melegim. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 22 haftalık gebeyim hiç birşey almamıştım geçen hefta çıtçıtlı bady filan aldım bikaç tane. hatta bize kalsa biz 6 aydan önce bişey almayacaktık. ama hepsini aynı anda almak maddi olarak zorlayacağı için ufak ufak başladık. çok para bağlamadım. istersen ufak uafak başla ama çok acele etmicem bende çok para bağlamadan bikaç hafta daha gider böyle. hastane çıkışı zıbın altaçma çorap patik filan aldım. daha beşiğe karar vermedik. sarı yeşil turuncu al cinsiyeti öğrenincede ona göre alırsın. her renk olmalı bence giyebilirler.Allah hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah .ailenle mutluluklar canım

4. 25 Eylül 2009
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    hayırlı olsun öncelikle..
    bende inanki 7.aydan önce bir şey almadım.7.aydan sonrada yavaş yavaş hallettim herşeyimi.
    yeterki para olsun elinde herşeyi gidip bir anda alıyorsun vallahi..

6. 25 Eylül 2009
  7. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    acelen neki cok erken bence senin icin bende 4. ayimi bitirdim ve bisiyler almaya 6. aydan sonra basliycam...

8. 25 Eylül 2009
  9. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benimde yok hiçbi hazırlığım
    sadece yengemiz hediye aldı bitane yelekli tulum o var
    bide halası bi badi aldı o kadar
    sen iyice araştır alışveriş listeni nerelere gideceğini düşün bi de para olsun zaten gidip alırsın hemen
    bende ekim sonu çıkmayı düşünüyorum 30 falan olucam işte anca

10. 25 Eylül 2009
  11. slvmsstr

slvmsstr pamuşum yumuşum oğluşum:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 6.ayın sonuna doğru almaya başladım canım tutamadım kendimi acele etmeye gerek yok aslında şimdi yavaş yavaş alıyorum 32 haftalıkken falan doğum çantası hazırlarım herhalde..............

12. 25 Eylül 2009
  13. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben de 6. ayda aldım daha önceden listemi hazırladım herşeyimi bi günde aldım geldim eksik bir iki şey kaldı bulamadığım onları da sonra rastgeldikçe aldım bu arada erkenci olmamak lazım ama çok da geç kalmayın ben bu aralar çok yorgun hissediyorum son zamanlar daha zor geçiyor bi de erken gelme riski var tabii
    en azından listeni yap araştır kk daki listeleri incele bi fikrin olsun sonra ön hazırlık yap araştır dükkanları o da zaman alıyor ama henüz gücün yerindeyken gez bence
    sonra gidip alması kalacak bi tek o da kolay zaten
    ama aceleci de davranma araştırma yap bence
    benim şu anda her şeyim hazır sadece almakla bitmiyor bir de evde hazırlıklar var çok da geciktirme daha aldığın tekstil ürünlerini yıkayıp tek tek ütüleyeceksin yerleştirme oıda yapacaksan boyama işleri var eğer mobilya sipariş edip yaptıracaksan da onu bekliyosun bi süre havalandırman da gerekiyor işler çok yani ama sen bilirsin cnm cinsiyeti belli olmadan da zor...

14. 25 Eylül 2009
  15. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    bence önce cinseyitini öğren daha rahat alışveriş yaparsın bende 5. ayda başlamıştım

16. 26 Eylül 2009
  17. aynelhayat

aynelhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Daha çok erken bee kardeşim sakin ol. Benim ki 36.haftasında yeni aldım bişeyler onlarıda yıkadım ama henüz ütülemedim :eek: üşeniyorum ütülemeye. Bi uyku seti aldım, yatağımızı yeni sipariş ettik inş.haftaya gelir. Rahat ol ve panik yapma daha çok vaktin var Allah'ın izniyle herşeyi yavaş yavaş yaparsın yeter ki herhangi bir sağlık sorunun olmasın. iyi bak kendine...

18. 26 Eylül 2009
  19. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaslar haklisiniz ama su yönden biraz korkuyorum, ya tam alacagim zaman bir agirlik yorgunluk hissedersem ve gönlümün istedigi seyleri alamaz isem cok üzülürüm, derler ya sonlaar dogru insan iyice yorgun halsiz kaliyor diye,
    insanin belleri agriyor ve benim bel agrilarim rahat bir hafta dan beri basldadi cok agrilarim oluyor, bu yüzden hepsini sona birakmak istemiyorum, cinsiyetini bilelim o zaman cocuk odasini alacagiz insallah arastiriyorum bende nerede uygun ve güzel seyler var diye:)
    sizede kolay gelsin, cok tatli bir alisveris günleri bizleri bekliyor heyecan dolu günler:)