Daha ikinci gün kavga kıyamet koptuu :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve MLS_ tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : MLS_
  1. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Off kızlar şu patavatsızz dilimin kurbanı oldum çok istediğim biri vardı sonunda bir birimizi bulduk :1hug: dün çok kötü oldu o beni çok kıskanıyo kendisi de dedi gözünü bir dakika ayırmıyor üzerimden bu hoşuma gidiyor beni ve aşkımızı bukdar sahiplenmesi onu çooooooookkk seviyorumm ki birazda ben naz çektim ona naz ki ne naz adam korkuyo beni kaybetmekten çünkü çok seviyor değer veriyor bende onu çok seviyorum ilk baş gıcık kaptım ama büyük aşklar büyük nefretlerle başlar bir hafta naz süreci bitti dil döktü etti en sonunda zorla tuttu biyere gittik ya benimsin ya toprağın dedim bu adam seni gerçekten seviyo iki gündür dışarı çıkıyoruz ediyoruz dün de bir tane 15 16 yaşlarında bi çocuk geçti aaa ne kadar tatlı bir çocuk büyüyünce çok can yakar dedim yanımdaydı birr sinirlendi eve gittik cinnet geçirdi ( ki bu sefer ki çok sinirlenmesinde daha önceden ona başka bi isimle hitap ettim eski sevgilimin adıyla artık her şeye kıl kapıyo) işte bn sesimi çıkarmadım bağırdı çağırdı dün akşam dediki seni bir ömür boyu bir odaya mı kapatayım ne yapayım orda sadece benmle mi yaşaa anlamıyorum bir gün delirteceksin beni yapıcam bunu sana güvenmek istiyorum ama sen her seferinde engel oluyosun nolursa olsun seni zaten bırakmam dedi bende birtanem senin yerin çok ayrı oo çocuktu öyle dedim sen benim bu hayattaki tek varlığımsın sende bana böyle kızarsan ben ne yapıcam dedim işte kızı var ( çok eskiden boşanmış çok iyide bi kızı var ) bugün aradım onu dedim iyimi telimi açmıyo daha sinirli galiba oda evet dedi sen merak etme ben yatıştırcam dedi sinirini off kendisi dün kızını aradım ya dediki kızı şuanda azerbaycandayız dedi ( kendisi azeri asıl ama türkiyede konserleri falam var dersleri var) işte gitmiş taaa oralara sinirden kızıyla üstüne düşmeyeyim demi biraz kendine gelsin offf küçük bir şey nasılda böle oldu anlamadım çok kötüyüm yaa ben onu gerçektenn çook seviyorum deseki yarın evlenelim benle burada yaşa şu şartlarda yeterki o olsun kabul ederim herşeyi of kızlar napcam bennnn siniride öyle geçmezz ki :gitme: gitmiş taa baküleree offf :a015:

2. 24 Ocak 2010
  3. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bence durum normal değil ve çok sıkıntı çekersin gibime geliyor. Bir insan eşini ,sevgilisini odalara kapatarak mı korur. Bu kıskançlığın hat safhasıdır ve sana zarar vermeye kadar gidebilir bir durum. Eski sevgilileride kabul etmek durumunda çünkü adı üstünde eski. Sinir krizi filan çok abartılı.Benim eşimde bilir eski arkadaşarımı ve ben bunun hesabını sana soramam der, buna hakkım yok, sonuçta ben yoktum o zamanlar der. Geçmişiyle kabullenmek lazım ki sen kabullenmişsin ama o kabullenmemiş.

Sonuçta seviyorsun ne diyim, inş düşündüğüm gibi biri değildir, mutlu olursunuz umarım.

4. 24 Ocak 2010
  5. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    çok haklısın onu kabul ettirsemde bir kere adıyla hitap ettim ona işte bu ufacık hata sen hala onu mu seviyosun sorularını koydu önüme şahsen o bana eski karısının adıyla hitap etse alışkanlık derdim ki ben onu kızıyla her şeyiyle kabul ettim şimdi ufacık bi şeyde böyle oluyo :KK43: en yakın arkadaşım onunda arkadaşı ve ona anlattım gerçekten yani bir gün çok kötü durumlara gelmek istemiyorum ama sinirlenmesi melekkk melekkk herkes bilir çok saygılıdır falan yani imrenirsin yaa o cinss ama konu ben olunca aşk olunca çook titizz off yoksa normalde hep yanımda olsun ona bir sarılsam huzur dünyasındaymıım gibi hissediyorum bir terapiste mi gitsek yaa bilmiyorumkismile

6. 24 Ocak 2010
  7. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asiri kiskanc her asiri sey olan asla ii degildir evlenirsen bence sana cok cektirir ve senin yasin kac bana kücük geldin biraz?

8. 24 Ocak 2010
  9. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ben 24 yşndayım o benden büyük blkide bu yüzden böyle gençleri beğenmemden rahatsız :KK43:

10. 24 Ocak 2010
  11. nurten36

nurten36 askım oglum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bndn büyüksün bende 3 sene oldu
    evleneli erkek arkadaşın bi kere cok sinirli bide aşırı kıskanc
    herkesin eşi sevgilsi kıskanır ben evlenince eşimden
    dehe kıskanc kimse görmemiştim ama öyle deilmiş
    bi kereherşeyi güzelikle anlatması lazım böyle yapmamalısın demeli benim yenımda ben
    hoşlanmıyorum bu hareketlerde
    sende ona demelisin birbirnizin sevmediyiz huylarını
    sonucta evlilk düşünüyorsun hergün kavga edip birbirinizi
    yıpratmaya ne gerek var demi ama

12. 24 Ocak 2010
  13. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    evt ki çok tatlı dediğim kişi böyle büyük adam değil küçük bi çocuk okul formasıvardı üzerinde üstelik off keşke demeseydimm yine bir arayayım dedim kapalıydı telefonu bilmiyorum sonumuz ne olcak

14. 24 Ocak 2010
  15. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    çok kıskanç biriyle yaşam çok zor olur, iiyi düşün bence.

16. 24 Ocak 2010
  17. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
  18. 24 Ocak 2010
  19. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye