daha yeni hamile kaldım fakat çok aşırı sinirliyim bu nedendir?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ebru26 tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ebru26
  1. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 8 aydır yoğun bi istekle uğrasırken dün hamile olduğumu öğrendim çok sevindim ama çok aşırı bi sinirlilik var dünden beri mahallede 2 kişiyle kavga ettim aile içindeki insanlara bağırıp çağırıyorum bilmiyorum içimden öyle geliyor tek bir kelimeye sese veya herhangi alakasız zararsız bişeye ani çıkıslar yapıpı herkesi kırdım onlarda hamile ya dieyip üstüme gelmiyorlar ama bunun nedeni nedir arkadaslar bu sinirden bunaltı geldi :KK46:

2. 7 Temmuz 2010
  3. yyagmurr

yyagmurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tecrübeli arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır ama yazmak istedim. bende ilk öğrendiğimde yaşamıştım herkes yaşıyomu bilmiyorum ama 10 gün hiç kalkmadan yatmak zorundaydım. ve bu 10 gün etrafımdaki herkesi istemeden çok üzdüm. çünkü korkuyordum bebeğime bişey olcak diye. biz de çok uğraştık beklemediğimiz anda süpriz yaptı bize. daha yeniyim aslında bende 11 haftalık ufaklığımız. ama o ilk şoku atlattım galiba. bulantı kusmalarla baş etmeye çalışıyorum haftalardır. umarım sende atlatırsın o dönemi. ben de bu aralar herşeye ağlamaya başladım çok duygusalım çook:)

4. 7 Temmuz 2010
  5. bes

bes sunshine Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tebrikler kızlar güle güle büyütün .Ben aşılama sonucu bekliyorum....ve çok umutsuzumboshayallersmile

6. 7 Temmuz 2010
  7. bes

bes sunshine Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bildiğiniz var mı aşılamayla kalan?:eek:

8. 7 Temmuz 2010
  9. yyagmurr

yyagmurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bes biz de haziran sonunda aşılama yaptırcaktık süpriz yaptı. inşallah seninde ve tüm bebek isteyen arkadaşlarımızın bir an önce güzel haberlerini alırız. sakın umudunu kaybetme...

10. 8 Temmuz 2010
  11. aysenfatos

aysenfatos mucizem okullu oldu Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hamilelikte sinirliliğin nedenini bilmiyorum ama ben bu ruh halini doğuma kadar yaşıyorum:gitme: aşermem, midem bulanmaz,nazlanmam ama sinirlerim nedeniyle herkesi kırabilirim ufacık bir ses, ufacık bir kelime, herhangi bir davranış kısacası şuanda 3yaşındaki kızım hariç herşey beni çıldırtıyor ilk hamileliğimde doğuma kadar kırmadığım kimse kalmamıştı:gitme: normalde sakin biriyimdir ve çok güleryüzlüyüm ama hamile kaldığım an içimdeki canavar ortaya çıkıyor:eek:lmaz:

12. 9 Temmuz 2010
  13. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar meğerse bebeğimi 1 hafta önce kaybetmişim fakat bugün kanamam geldi :KK43: doktora gittim öyle dedi :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::