Dalgalı saçımda daha hacim ve belli dalgalar istiyorum

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve Gxuxnexsx tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

30 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Gxuxnexsx
  1. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim dalgalı saçlarım var, saçlarımın daha kabarık ve hacimli olmasını (kabarıktan kastım elektriklenme değil) köklerinden havaya kaldırılmış gibi olsunlar istiyorum..
    ve de dalgalarımın bukle bukle daha belirgin olmasını istiyorum..

saçıma saç kremi kullandığımda, nemlendirdiği için buklelerim belirginleşiyor ama saçlarım hacimli ve kabarık olmuyor saç kremi söndürüyor...
    ve sadece şampuanla yıkadığım zaman da bu sefer saçlarım nispeten daha dolgun ve kabarık olurken dalgalarım daha az belirgin oluyor ne yapacağımı şaşırdım ?

saç köklerim yeteri kadar açık olup temizlenmediği için sanırım saçlarım kökünden havaya kalkmıyorlar...
    acaba blendax ın dolgunlaştırıcı şampuanını kullansam...sonra da saçım nemliyken bukle belirginleştirici saç köpüğü kullansam istediğim sonucu alır mıyım ?

Son düzenleme: 30 Haziran 2008
  2. 30 Haziran 2008
  3. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence çok kabaran her saç elektiriklenir :kahve:
    en makbulu şuan sizde olan saç şeklidir bence :icecream:

4. 1 Temmuz 2008
  5. tu_ba

tu_ba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şampuanların yada kremlerin bu konuda pek etkisi olmuyor..benim saçlarımda dalgalı krem sürdükten sonra vigo mu vügomu adı herneyse onunla kurutuyorum nispeten daha havalı duruyolar.ama ancak 1 gün kullanabiliyorum..sabah kalkınca eski tas eski hamam.. kafamçokkarıştı

6. 1 Temmuz 2008
  7. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım..belki haklısın ama benim yüzüm yuvarlak olduğu için yüzümü küçük göstermem gerekiyor..bu da basık değil daha kabarık saçlarla mümkün oluyor anca..mesela normal salınmış saçımla yüzüm ile..taç takıp tacın etkisiyle 2 yanı nispeten kabarık duran saçlarım ile yüzümün uyumu arasında baya fark oluyor...
    yüzün daha ufak ve uzun görünüyor bu etkiyi arttırmak için daha kabarık olması lazım...yada bukleler daha büyük büyük olmalı

8. 1 Temmuz 2008
  9. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim saçlarımda kıvırcık ..kesinlikle saç köpüğü kullan derim .. ben osis+ marka saç şekillendirici krem kullanıyorum bu kremi kuaförlerde bulabilirsin..birazda pantene'nin saç köpüğünden sürüyorum saçlarımın hem bukleleri çok belirgin oluyo hemde çok gür görünüyo .fön mekinemin dalgalı saçlar başlığıyla kurutuyorum ..:smiley-cool: