dalgalı saçlar için saç kesim modeli önerileriniz neler

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve xkardelenx tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : xkardelenx
  1. xkardelenx

xkardelenx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    992
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar saçlarım dalgalı biraz uzun,kestirecem ama karar veremiyorum hangi şekil kestirsem güzel ve kullanışlı olur,önerilerinizi bekliyorum,şimdiden çok teşekkürler...

2. 9 Aralık 2009
  3. yaekhiyna

yaekhiyna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de ayni durumdayim, yarin kestirmeyi planliyorum. hep uzundur saclarim. dalgali ince telli benimkiler. omuzlarımın biraz altinda kestirmeyi planliyorum. heryeri sik sik katli. yani istedigimde bonus yapabilim, istedigimde daginik topuz yapim, istedigim zaman da fon cekim hatta uzun istersem altına çit çit alirim belki fon cekince kullanmak icin. onleri de elmacik kemiklerime kadar insin ki kıvrıldıgında cok kısa durmasın, bazen de arkaya dogru bombeli toplayabililm yukardan ya da ortadan ikiye ayırıp tokalayabilim diye dusunuyorum. umarım yardımcı olmusumdur.

4. 15 Aralık 2009
  5. guzele

guzele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    alkisalkisalkiskızlar uzun zamandır şekil almayan saçlarımla uğrasıyordum.bunun çözümü için ataşehir şahika kuaförü tavsiye ederim.kesinlikle sizi baştan yaratıyorlar

6. 20 Aralık 2009
  7. ebrununbu

ebrununbu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım dalgalı saça pek bişe olmuyo bende aynı dertten muzdaripim uzun bırakıyorum mecbur kısa hiç olmuyo ....ama katlı yabtırıp hafif omuzlarının altında yada üstünde güzel durabilir

8. 3 Mart 2014
  9. eyildizz

eyildizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    43
    Dalgalı sca perma yaptırmak nasıl olur avana