Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar icin En Kullanışlı Ürünler

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve yayen tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

19 Mart 2008
    Konu Sahibi : yayen
  1. yayen

yayen Guest

arkadaşlar benim saçlarım dalgalı ve kimyasal işlemler sonucu yıpramış bir şaç aynı zamada kuru. kremler kullanıyorum kuruluğu gitmiyo kuru ve sert ve de tülerik şekillenmiyo salamıyorum ancak saçıma fön çektiğimde salıyorum ama ben saçımın dalgasından memnunum saç şekillendiricileri yeterli nemi sağlamıyo benimle aynı derdi paylaşan arkdaşlar var mı? önericeği ürünler nelerdir artık saçıma jöle, sprey vb ürünler sürmek istemiyorum yapış yapış yapıyo ıyy

2. 23 Nisan 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Saçınıza istediğiniz şekli vermek Philips saç bakım ürünleri ile çok kolay..

Philips saç bakım ürünleri ile her zaman
    bakımlı ve güzel saçlara sahip olabilirsiniz!..

Dalgalı, düz, hacimli, bukleli... Saçınıza istediğiniz şekli vermek Philips saç bakım ürünleri ile çok kolay...

Saçlarına özen gösteren kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan Philips saç bakım ürünleri ile her gün farklı bir saça sahip olabilirsiniz.

2000 Waltt gücündeki Powerprotect serisi hassas sıcaklık ayarı ile saçın parlaklığını ve canlılığını koruyarak saçı çok kısa zamanda kurutabilme özelliğine sahip. Powerprotect HP 4878 ve HP 4877 saç kurutma makinelerinde saça hacim kazandırıp, doğal dalgalar yaratan difuzör ve yoğun hava akımı için fön başlığı bulunuyor. Ayrıca HP 4878’in fırça seti ile saçlarınızı daha rahat şekillendirebilirsiniz.

Saçınıza istediğiniz şekli veren Slimair serisi ile ister düz, ister bukleli saçlarla kendiniz için apayrı bir saç modeli bulabilir, sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Slimair serisinden HP 4693’te, çift yönlü düzleştirme ve bukle maşası, fön başlığı, şekillendirme fırçası ve saklama çantası bulunuyor

alintidir

4. 1 Mayıs 2008
  5. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim saçlarımda dalgalı birde gür ki anlatamam banyoda bakım yapmak saatlerimi alıyordu ama ara makas yaptırıyorum zaten anlıyorsun tatlım saçların gür ise uzadığını ve bölece yıpranma yok saçlarına ara makas yaptır ve yıka çık doğal dalgası 7/24 gibi ürünler var çokda ii geliyor saca hacim veriyor bende jöle sprey kullanmıyorum çokda memnunum düzleştirirkende sorun olmuyor bi düzleştirici aldım marka verebiliyormuyum bilmiyorum onunlada inan rahat oluyor

6. 13 Aralık 2008
  7. gzmklc

gzmklc Kararlı.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benimde saçlarım aynen öyle.Köpük sürerdim hem yapış yapış olurdu hemde çok sertleştirirdi.Şimdi bir jole aldım üstünde FİXEGOİSTE yazıyor.Duştan sonra onu sürüyorum saçlarımı sarıyorum 1 saat sonra kuruyor sonra bant takıyorum 20 dk bantlı duruyo çıkardığımda hem yumuşacık,yapış yapış değil hemde çok güzel dalgalı saçlarım oluyor sende dene istersen.

8. 13 Aralık 2008
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    benimde öyle 7/24 kullanıyordum eskiden şimdi onlardan memnun değilim değiştirmişer içeriğini sanırım çok yapış yapış oluyor diye jöle aldım loreal ın eriyen jölesi studio bilmem bişi şeffaf sıvı bi jöle az miktarda ondan sürüyorum yapış yapış olmuyo.

10. 14 Aralık 2008
  11. rojdina

rojdina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi benim saçlarımda berbat..hele duştan çıktıktan sonra kuruyunca kabus oluyor...dalgalı ama çok gereksiz dalgaları var...kuruyunca şekilsiz ve kabarık oluyor tiftik tiftik saçlar ayrı ayrı duruyor..bende jole ve 7/24 kullandım ama şuan egos briyantin kullanıyorum..hem kuruluğunu gideriyor..hemde dalgalar daha düzgün duruyor ve kabarmıyor...ayrıca parlıyor...hem bulamaç gibi sürmenize de gerek yok..ıslakken uyguladığınızda çok az bile yetiyor...

12. 27 Ocak 2009
  13. qamzeLim

qamzeLim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim saçLarım daLqaLı ama kaLın TeLLi oLduqu için şekiL vermek çok zorLanıyordum. saçLarımın uzunLuqu beLime kadardı uzun süre jöLe kuLLandım ve maLeseF saçLarımı mahveTTim:KK43: sonra eLidor 7/24 kuLLandım ama o da fayda etmedi kesTirmek zorunda kaLdım.. şimdi omuzLarımda jöLe kuLLanmayı bıraktım ve sprey kuLLanıyorum şuana kadar hiç bir sorunum yok..

sizLerden spreyın zararı var mı? öqrenmek isTiyorum biLqi verirseniz sevinirim arkadaşLar

14. 31 Ocak 2009
  15. qzzzd

qzzzd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnm saclarmda dalgalı ve ınce tellı kızlar bn sdc kopuk kulanıorm sacıma onceden hobbynın kopuunu kullanıodum memnundum fena dıldı gecen hafta down under natural's ın kopuunu aldım kırmızı renklı olanını super sekıllendırıo sacı bn sddetle tavsıye ederm cok memnun kaldımkaydirigubbakcemile2

16. 31 Ocak 2009
  17. eeylem2007

eeylem2007 Yok senden başka bir alem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim saçlarımda gür ve kalın telli bi kabarıyoki sormayın gitsin ama banyodayken şahane oluyo suyun altında düpdüz oluyo o zaman değmeyin keyfime hiç suyun altından çıkasım gelmiyor.Saç düzleştirici almak istiyorum bende kullananlar tecrübelerini bizimle paylaşsa bu linkte bence güzel olur marka isimleri yazmak sorun olurmu bilmiyorum tabiki.

18. 31 Ocak 2009
  19. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim de saçlarım kuru kıvırcık kabaran elektriklenen bir saç :KK43: ama neyseki çözümünü buldum loreal'in düzleştirici etki olan şampuanını kullanıorum o elektriklenmeyi ve kabarmayı alıo daha sonra da 7/24 ya da avon'un advance techniques diye bir bakım kremi var onu uyguluorum iyi oluo sen de bu yöntemi dene istersen :)
    ayrıca saç düzleştiricilerini önermiyorum saçlarımız zaten kuru saç düzleştiriciler iyice zarar verio saçlara ben aldım daha 1 kez kullandım bi kenara attım kullanmıorum saça çok zararı var..

Son düzenleme: 31 Ocak 2009