Dalin bebe şampuanı kullanan var mı?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve benim_olan tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : benim_olan
  1. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar kaç gündür buralarda dönüp duruyorum.bi türlü içime sinen bir şampuan önerisi bulamadım.organicuma kafayı takmıştım ondanda buralarda hem bulamadım,hemde bi kaç kişiden kuruluk yaptığını duydum.ee benim saçım zaten kuru diyede içime sinmesi son buldu oracıkta..bugün yine pendiğe gittim belki kozmetik mağazalarında bulurum farklı birşey diye..satıcı bayan sağ olsun saçıma baktı.bıoblas kepeğe karşı şampuanını önerdi bide saçın kuruluktan kepekleniyorsa yıkarken tırnaklarınla saç diblerini yırtma dedi.parmak uçlarınla masaj yap dedi.bayanın saçlarıda gayet güzeldi.bu işin uzmanı olmuş.ayrıca bana dalin bebek yağıyla şampuanını verdi yıkamadan sonra saçlarına vücuduna yağı sür dedi.şampuanlada yüzünü yıka mis gibi yapıyor dedi.henüz dalinle yüzümü yıkamadım ama bıoblası kullandıktan sonra kokusu biraz bıoblasın şurup gibi olduğu için daha sonra dalin şampuanla 3kez saçımı yıkadım.harika bir bebek kokusu var.ayrıca yağlı biraz ve tam istediğim şampuanmış.dalin bebe yağıda saçım kuruduktan sonra özellikle kepek olan bölgelere sürdüm mis gibi misss bayıldım kokusuna.opuyorumnanaktan vücudumada uyguladım.tertemiz oldum.:lepi:artık bıoblası bi kez denemiş oldum ama dalinden vazgeçmem..hem bebek şampuanı olduğu için içinde dımetchone yok ne güzel..önerdi

2. 19 Ekim 2009
  3. ezel.01

ezel.01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bn bi ara kullandm ama sırf kokusu icin =) kokusu cok tatlı ya bayılıyorum

4. 14 Kasım 2009
  5. turkuazz

turkuazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnde kullanmıştım b ara ben beğendm ama bnm saçlarım çok kuru çok krem kullanmak gerekiodu saçıma kullanmayı braktım..ama yüzümü sabah akşam jonhnsons baby şampuanla yıkıorum şahsen ben kırk tane yüz temzleme jeli denedm daha iisini görmedm.yıkadıktan sonra önce rosense gül suyu sonra bebakla siliorum.yüzümde bi tane sivilce yoktur. ayrıca bebe şampuanından önce yüzümde gözenekler we siyah noktalar doluydu şmdi hiçbiri yok sadece burnmda biras gözenekkler war:KK43:

6. 19 Kasım 2009
  7. kelebeketkisii

kelebeketkisii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    vayss yüze sürüldüğünü ilk defa duydumkaydirigubbakcemile3 bende denicemm:lepi:

8. 20 Kasım 2009
  9. Stealthz

Stealthz 23-05-2010 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eskiden dalinin kokusuna hastaydım bağımlısıydım resmen :d Ameliyat oldum doktor duş alabilirsin dedikten sonra dalinle yıkanmıştım ama nedense o günden beri dalinle yıkanınca ilaç kokuyorum gibi geliyo hissedemiyorum o güzel kokuyu fisfisfis

10. 17 Mayıs 2011
  11. eessrraa_esra

eessrraa_esra beklenengünbirgüngelecek Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    bende dalin şampuanını ve sabununu kullanıyorum her zaman çok güzel kokuyo ama papatya özlü olanının kokusunu beğenmiyorum.

12. 19 Mayıs 2011
  13. mrv5

mrv5 Yerim senii Çikolataaa :D Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    saçlarım ipek gibi kokum bebek gibi bütün millet dalinci var mı dalin gibi? :KK9: dalinnn benim şampuanım yaa kokusu süpr.banyodan çıktıktan sonra misler gibi kokuyorum :KK70: hatta bir arkadaşım bana dalinim der :))

14. 20 Mayıs 2011
  15. mcbush

mcbush Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bende Dalin kullanıyorum uzun yıllardır.Çok kişide saç rengimi ve canlılığını begenirler.Saçımda hiç bir işlem yok bunun etkiside olabilir.Ama ben Dalin ve otacı ısırganın etkisdini en hızlı şekilde hissedenlerdenim .Saçlarda eger kahverengi tonu varsa bir tonda açılma sağlıyor .Bende öyle bir etkisi oldu.Bende tavsiye ederim

16. 5 Ekim 2011
  17. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende yaklaşık 5 aydır kullanıyorum... çoook memnunum... misss gibi kokuyorum... saçlarımda pırıl pırıl ama saçımda hiçbir işlem yok bununda etkisi vardır...

18. 9 Ekim 2011
  19. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bu konuyu ben açmıştım ama o satıcı bayan değil işin uzmanı bana para harcatmaktan başka boş yere bi işe yaramadı..saçım meğer yaz günü sıcak suyla yıkamaktan yıpranıp kepek olmuş..kendim suyumu ılık yaparak ve iyi duruluyarak kepek sorununu hallettim..bebe şampuanı ilk zamanlar kokusundan cazip gelmişti ama şişe dibine geldikçe saçım aşırı derecede ağırlaştı sanki hiç yıkanmamış gibi sertleştiğini fark ettim,tarakla açılmaz bi hale geliyordu.. bana iyi gelmedi..bıoblasta tam bir felaket çıktı..resmen şurup kokuyordu iğrençti...:KK20: kepeğimede iyi gelmedi hiç memnun kalmadım yani..zaten benimki sudan kaynaklı bi durummuş..1 yıldır dove kullanıyorum çok şükür bi sıkıntım kalmadı..ama o dönem çok sıkıntı yaşadım saçımda bişeymi? çıktı yoksa diye..süreklide şampuan değiştirdiğim için mahvetmişim meğer saçımı..şimdi hep dove var....:KK62:saçınızda sorun varsa sürekli şampuan değiştimeyin oda kepeğe neden oluyor...:78:/B]