Dalinden Bebek Çamaşırlarına özel SIVI DETERJAN

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Kazen tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

8 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Kazen
  1. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.192
    Ödül Puanları:
    488
    BEBEKLERE HASSAS BAKIM ​

Dalin’den Bebek Çamaşırlarına Özel “SIVI DETERJAN”​

Türkiye’nin 1 numaralı bebek bakım ürünleri uzmanı olan Dalin, hassas ciltli bebeklerinize özel Sıvı Deterjan mucizesini yarattı.

Dalin Sıvı Deterjan likit yapısıyla toz deterjanlar gibi kalıntı bırakmaz. Yapılan klinik deneylerle bu özelliği onaylanan Dalin Sıvı Deterjan, bebeğinin hassas cildini düşünen annelere hassas bir bakım imkanı sağlar.

Bebeklerde ve hassas ciltli yetişkinlerde olabilecek alerjik reaksiyon riskini minimuma indiren hipoalerjenik ürün grubunda yer alan Dalin Sıvı Deterjan hem ekonomik hem de pratik.

Elde ve makinede yıkamaya uygun olan Dalin Sıvı Deterjan en az toz deterjanlar kadar hijyen sağlar. İçerdiği özel hammaddeler sayesinde özellikle bebek çamaşırlarında sıklıkla oluşabilecek mama, süt, çikolata ve meyve lekelerine karşı etkilidir. Dalin Yumuşatıcı ise kalıcı parfümü sayesinde bebeğinizin çamaşırlarının uzun süre mis gibi kokmasını sağlar.

Dalin Sıvı Deterjan ve Yumuşatıcı Kopaş Kozmetik garantisi ile Türkiye genelinde satışa sunulmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin
    Dünya İşleri İletişim Ajansı
    Zerrin Gönültaş
    0 212 240 63 87

[​IMG] [​IMG]

2. 13 Ocak 2009
  3. burcukutlu

burcukutlu anne, eş, çocuk, kardeş.. Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Her ikiside çok güzel.Yumuşatıcı harika kokuyor.Teşekkürler.

4. 15 Ocak 2009
  5. swet2006

swet2006 ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    ben bebeğimin çamaşırlarını bu ürünlerle yıkıyorum. gerçekten çok rahat. bebeğim misler gibi kokuyor, yumuşacık. arkadaşlara tavsiye ederim.

6. 28 Ocak 2009
  7. popcorn

popcorn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet ablam dermatolojide hemşire onlara da tanıtım için getirmişler, ablam da kullanmış ve çok memnun kalmış ben de bebeğime kullanmayı düşünüyorum.

8. 31 Mart 2009
  9. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    bebegimin camasırlarını bunla yıkıyorum harika bir ürün misler gibi koyuyor....