Damak yarığı

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve elvansedef tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

23 Kasım 2009
    Konu Sahibi : elvansedef
  1. elvansedef

elvansedef Guest

ARKADAŞLAR MERHABA.2 AYLIK KIZIM BEYZA DURU NUN DAMAK YARIĞI PROBLEMİ VAR.DR.A GİTTİK BİZLERİ NELERİN BEKLEDİĞİNİ ANLATTI YAPILMASI GEREKEN VE GERKMEYEN NE VARSA BİLGİLENDİRDİ.ANCAK BENİ EN İYİ ÇOCUĞUNDA DAMAK YARIĞI OLAN ANNELER ANLAR.BİZİMLE AYNI SORUNLARI YAŞAYAN ANNELER NOLUR YAŞADIKLARIMIZI TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞALIM.:teselli:

2. 23 Kasım 2009
  3. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    merhaba, geçmiş olsun..
    konuyu ilgili başlık altına açarsanız fikir paylaşımında bulunabileceğiniz arkadaşlar olacaktır..

4. 23 Kasım 2009
  5. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    msjınız uygun başlık altına taşınmış, tekrar geçmiş olsun..

6. 23 Kasım 2009
  7. oznurminareci

oznurminareci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun bu konuda uzman konşumun gelini var operasyonlarıda çok başarılı neredesiniz bilmiyorum ama onlar eşi ile anı muayehaneyi paylaşıyolar istanbulda yardımcı olabilrsem ne mutlu bana

8. 14 Aralık 2009
  9. elvansedef

elvansedef Guest

ilginiz için teşekkürederim arkadaşlar.ankaradayım hacettepe ve gata arasında gidip geliyorum.bizi nelerin beklediğini dr.ların anlatımıyla biliyorum,ama bnm asıl merak ettiğim ameliyat öcesi(1 veya 1,5 sene)ve ameliyat sonrası neler yaşanacağı.bunuda yaşayan anneler bilir ve lütfen tecrübelerinizi paylaşın,paylaşalım.verdiğiniz cvplar ilginiz beni çok mutlu etti,çok teşekkürederim:1hug:

10. 21 Aralık 2009
  11. merwecik

merwecik Allah korusun nazarlardan Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dudak damak yarıklı çocuklara erken müdahale edilirse ilerde çok güzel sonuçlar alınabilir.Kullanacağı apareyler ve ameliyatlar ile estetik görünümünü de kazanır,beslenme sorunu da çözülür.Endişeniz olmasın ,bu konuda Ankara'dakı üniversıte hastaneleri çok ileri durumdalar.

Geçmiş olsun yavrunuza ve size,sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışrım.

12. 29 Aralık 2009
  13. elvansedef

elvansedef Guest

teşekkürederim ilginize.dişleri konusunda endişem var ameliyattan sonra diş hekimine sıklıkla gitmemiz gerekecek çünkü diş etleri bunu belli ediyor.merak ettiğim bu tedavi kaç yaşında başlar ve küçük bir çocuğun uyutulmasımı gerekir:?