Damat ziyaretinde ne hediye götürülür?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve wisp tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : wisp
  1. wisp

wisp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar, nişanlımın evine ilk kez ailece gidicez. Kayınvalidem bizim eve gelişlerinde bana hep takı, giysi gibi hediyeler getirdi. Şimdi de ziyaret sırası bizde, ama nişanlım (biraz kilo problemi olduğu için) ne getirirsen getir ama ne olur kıyafet getirmeyin diye rica etti bana.. Ayrıca spor giyindiği için kravat, kol düğmesi gibi aksesuarlar da götüremeyiz.

Peki ne götürücez biz ona hediye olarak? senağlama

iki gündür düşünüp duruyorum, uykularım kaçıyor ama aklıma hiçbir şey gelmiyor, eğer damada hediye olarak gidebilecek bir şeyler biliyorsanız ne olur yardım edin..

Son düzenleme: 3 Aralık 2008
  2. 3 Aralık 2008
  3. naughty_girl

naughty_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım neden illa kıyafet götürüyosun yani normalde böle bişe yok diye biliyorum. Genelde tatlı götürülür ev baklavası veya pastaneden alınmış bi tatlı. Eğer illa nişanlına bişe götürmek istiyosan küçük şeker bi sepet içine kişisel temizlik malzemesi yani parfüm traş sonrası kremi traş losyonu banyo köpüğü vs böle bi sepet yaptırabilirsin.

4. 3 Aralık 2008
  5. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    sen kızsın tabiki sana giyis, takı vs. getirecekler
    ama erkeğe giyisi felan getirmek şart değil hata bana göre çok gereksiz
    kullandığı bir parfüm olabilir traş losyonu olur böyle şeyler getirsene
    bir kutuda tatlı
    dah neolsun

6. 3 Aralık 2008
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşımın dediğine katılıyorum,illa kıyafet götürmek zorunda değilsin...bi paket çikolata da olur...

8. 3 Aralık 2008
  9. wisp

wisp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkürler kızlar.. Tatlı ve börek yapıp götürücez zaten de, hani bana özel gelen hediyelere de bir karşılık vermek gerekir gibi düşündüm..

Parfüm, losyon vs hiç aklıma gelmemişti, çok teşekkürler. Ohh, rahatladım şimdi valla..

10. 3 Aralık 2008
  11. mehtap51

mehtap51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    sana elbette hediyeler getirmek zorundalar.ama senin birşey götürmene gerek yok.ama için rahat edecekse çiçek,tatlı veya pasta götür.eşim nişanlıyken bana hep çikolata ve çiçek gitirirdi.işinden dolayı hafta sonları gelir ve her zaman çikolata getirirdi.ama artık hiç almıyor.çünkü onun getirdiği çikolataları bitiremediğim için komşu çocuklarına dahi verirdim.oda kızdı ve sana çikolata almayacağım dedi.tabi evlendikten sonra.aslında şimdide çikolata alır ama o zamanki gibi gümüş tepsiler veya şekerlikler içinde değil. nişanlık döneminin keyfini çıkar.evlenince pek görülmüyor.

12. 3 Aralık 2008
  13. Pashmina

Pashmina Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bence çok şık bir terlikte ekleyebilirsin sepete yada cüzdan kemer takımları var onlardan da olabilir arkadaşım , kayınvalidenede güzel bir buket çiçek yaptırdınmı işlem çözülür.

Kolay gelsinn

14. 3 Aralık 2008
  15. wisp

wisp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :dance: çok teşekkürler valla.. her şey o kadar yeni ki, insanın kafası karışıyor ilk başlarda heyecandan :eek:

16. 3 Aralık 2008
  17. wisp

wisp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hehe, evet ben de öyle tahmin ediyorum, güzel günler bunlar.. inşallah çok aramam bu günleri.. :nazar:

18. 15 Nisan 2009
  19. glsh85

glsh85 Guest

bence losyon sey süper fıkır ... yada ılla hedıye olsun dıyorsan ayakkabı flnda olabılır