Damatlık Fiyatları

Konusu 'Damatlık Modelleri' forumundadır ve chikuleta tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : chikuleta
  1. chikuleta

chikuleta nişanlı:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Düğün sezonu olarak da bilinen yaz mevsimi ile birlikte, Düğün hazırlıkları yapan bir çok aday, magazalara akın etmeye başladı.Evlilik sektörü içinde olan Magazalar yeni evlenecek olanların ihtiyaçlarını karşılamak için de, uygun kampanya koşulları ve taksit seçeneklerini uzun tutmaktalar.

Bugün pek çok erkek giyim markası koleksiyonlarında damatlık modellere de yer veriyor. Frak veya smokini tercih edenlere ise kiralama imkanı sağlanıyor.

Damatlar ceketinden gömleğe, kravatından yaka çiçeğine kadar pek çok ayrıntı ile ugraşmak zorundalar. Ama bu özel gecenizde hiçbir şeyden feragat etmek istemiyor, kendiniz için en güzelini seçmek istiyorsunuz.Ama tüm bu hazırlıkların bir de maddi yönü var ki, o da sizi kara kara düşündürüyor.

Gece temasının işlendiği Kokteyl grubuyla Beymen, özel gecelere çok şık çözümler sunuyor. İtalyan tasarımcı Christophe Forbis’in imzasını taşıyan smokinlerde bir, iki ve üç düğmeli olmak üzere farklı model alternatifleri bulunuyor. Smokin fiyatları 900 YTL.-1.145 YTL. arasında değişiyor. Ayakkabılar da ise 100 YTL.’den 500 YTL.’ye kadar farklı fiyat seçeneklerinde modeller bulabiliyorsunuz. Beymen’de gömlekler 95-195 YTL. arasında. Kemerlerin fiyatı ise ortalama
    50-100 YTL.

Sarar’da smokin fiyatları 500 YTL.-1500 YTL arasında değişiyor. Gömlekler 69-150 YTL. arasında. Ayakkabı fiyatları 75 YTL.’den başlıyor ve 189 YTL.’ye kadar uzanıyor. Kravatlar ise 59 -150 YTL. arasında. Bu sezon smokinlerde iddialı modeller sunan Faruk Saraç’ta damatlık fiyatları 1000-2000 YTL. arasında değişiyor. Gömlekler 95-245 YTL., papyon ve kuşak 150 YTL, ayakkabılar ise 350-500 YTL. arasında.

2. 28 Nisan 2010
  3. sezgituba

sezgituba leydi:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba......

en ucuz we ıstedıgım gb sanırım nısanlımın damatlıgı oluyoo zemuszemus...olaylar sole gelıstı ben damat tweende bı damatlık gordum bayıldım....bıze herseyıyle 625 fıyat cektıler.....sonra bız tekstıl kokenlı bı aıle oldugumuz ıcın daha kalıtelı kumaslardan yapılmıs el dıkısı baska bı takım bulduk.... we damatta begendıgım yaka calısmasının aynısını ona yaptıracagım...takıma werdıgımız fıyat 135 ytl...damadın bıze werdıgı fıyat 425 ytl...

aynısı hatta kuması dahah kalıtelı we ıstedıgımden dahah gusel oluyor ıns..

4. 18 Ağustos 2010
  5. belamir06

belamir06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    eşimin damatlığını network tan aldık 1450 ye aldık ayakkabı hariç:)kınada kıravat yelek giydi düğünde papyon kuşak taktı takımının içine papyona bende karşıydım bakmaya gittiğimizde eşim takınca çok beğendim onada çok yakıştı hani doğru bi karar vermişşiz şimdi bütün arkadaşlarıda evlenirken papyon takmak istiyo :KK1:

6. 17 Eylül 2010
  7. MeLaNqOliqH

MeLaNqOliqH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de gecenlerde nişanlımla birlikte aldım önce nişanlım süvariye bakmıştı yine herşeyiyle 400 e falan geliyodu
    ama nişanlımın üzerinde çok hoş durmadı o daha spor modeller istiyo bacak kısmı falan boldu
    neyse imza die bi marka war oraya gidik ayakkabısı we kemeri hariç 320 ye aldık çok da güzel oldu
    aslında gömlekle birlikte kol düğmesi weriyolardı ama o damatlıgın içinde basit duruyo die artı kol düğmesi de aldık 30 a yani kol düğmesi hariç 290 dı

8. 9 Mart 2011
  9. Carpediem25

Carpediem25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    biz beymenden aldık 440 liraya

10. 9 Mart 2011
  11. keeper

keeper Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Fiyatların bahar ve yaz ayında çok yükseleceğini bildiğimiz için biz yılbaşından hemen sonra indirim dönemi damatlı işini hallettik.
    Network smokin, papyon ve kuşak, ayakkabı, ayrıca birde bohça için cüzdan ve kemer takımı aldık... Hepsi 600 TL ...

12. 10 Mart 2011
  13. pikolata

pikolata taze evli Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    biz de Sarar'dan sadece takım elbiseti nakit 500'e aldık. daha gömlek, yelek, ayakkabı vs. var.
    damatlığın yakası çıkarılıp günlük takım elbise olarak kullanılabiliyor.

Son düzenleme: 10 Mart 2011
  14. 19 Mart 2011
  15. zeryare

zeryare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    daha ısımız cok yaa :KK43::-)43:

16. 8 Mayıs 2011
  17. dnz_06

dnz_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    266
    Ödül Puanları:
    103
    nerden buldunuz ya ben neden bu kadar uyguna bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

18. 8 Mayıs 2011
  19. sofistike

sofistike YaVRu HaMSiM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    biz daha bugün aldık nişanlıma pierre cardin den damatlık smokin 439 lira. yeleği, fuları, kol düğmesi, gömleği, kemeri ve ayakkabısıyla 950 lira tuttu toplamda. takım elbise %50 indirimdeydi ve ceketin yakasında ki saten kısım düğünden sonra sökülüp normal takım olabiliyor..