Damla Silikonda Dekolte ve Ayrıklık Sorunu

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve gizlihatun tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : gizlihatun
  1. gizlihatun

gizlihatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İçinizde özellikle kas altına damla silikon taktıranlara bazı sorularım olacak.

Damlaların içindeki akmayan jel olduğundan ve alt kısmı daha dolgun oldugundan dolayı
    - Destekli (push up tarzı) sütyenleri rahatca giyebiliyor musunuz?
    - Dekolte giydiğinizde rahatca çatal oluşuyor mu? Birleşince ağrı sızı oluyor mu?

Son düzenleme: 3 Kasım 2010
  2. 23 Ekim 2010
  3. zelia

zelia Papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bilmem silikon taktirmadim önceden damla silikon yaptirmayi düsünüyordum kilo alinca gerek kalmadi

4. 23 Ekim 2010
  5. gizlihatun

gizlihatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ohh ne mutlu sana valla. herkes senın kadar sanslı degıl maalesef. kılo da alsak silikon da taktırsak olmayınca olmuyor ıste:KK43:

6. 23 Ekim 2010
  7. MUMU02

MUMU02 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

Selam ,

Doktorum bana istediğiniz çamaşırı giyebilirsiniz dediğinde evde büyünk gelen bir sütyenim vardı işe giderken giydim fakat silikonlarımı elleyince hissettim ve hemen gittim çıkarttım doktor telli telsiz süslü fark etmez demişti ama destekli diye dememişti yani kısaca ben kkullanamadım

8. 23 Ekim 2010
  9. miks

miks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    41
    Benim tam 25 ci Günüm Ameliyat olalı Ödemlerim İndi Sayılır Formuna Kavuşuyor Çok Mutluyum Damla Taktı Doktorum Ve Göğüslerimin Arası Ayrık değil Ameliyattan ayrıktı ve yuvarlaktı şekil olarak Lakin şu an birleştirmiş doktorum Sağolsun nasıl sütyen takarsam takayım göğüs Çatalım var Çok diri Duruyor Doğal duruyor kimse anlamıyor Sanırım bu Doktorun Eliyle Alakalı ben bile kendime bakınca Way be diyorum okadar ayrıktı ki nasıl birleştiler ...

10. 23 Ekim 2010
  11. miks

miks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    41
    Ağrı Sızı ya Gelince Olmuoyr Ağrım falan her şey normal yani destekli taksam da normal Destekli takmıyorum zaten yıllardan beri taktım destekli Bıkmışım Kurtulmak İstedim Destekliler den Takınca da Fırlıyo Aşırı Öne yukarı doğru

12. 23 Ekim 2010
  13. gizlihatun

gizlihatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ne güzel sevındım senin adına. Ama benim ameliyattan önce dümdüzdü, o yüzden de ameliyattan önce birleşikti şimdi ayrık diyemicem. zaten çıkıntı olmadığı için çatal da oluşmuyordu. Ameliyatla büyütünce otomatikman artık çatal olur diyordum ama benim göğüs kafesimle falanla filanla alakalı sanırım :KK43:
    hem duyunca kendı adıma üzüldüm umudum gitti biraz daha, hemde senin adına sevindim. mutlu mesut yaşa cicişlerinle canım

Son düzenleme: 23 Ekim 2010
  14. 23 Ekim 2010
  15. gizlihatun

gizlihatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    üstten dolgunluk dışında en çok ama en çok çatal oluşsun artık dekolte giyebileyim umuduyla silikon taktırmıştım.
    Önceden aman içi bomboş anlamasınlar diye dekolte giyemezdim. Şimdi de aman çok ayrıklar silikon olduğunu anlamasınlar diye dekolte giyemiyorum.

16. 23 Ekim 2010
  17. gizlihatun

gizlihatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    biraz olsun göğüs varsa silikonla dolgunlaşınca şişiyor ve birleşiyorlar sanırım. Ama benim gibi hiç meme dokusu falan olmayanlarda iyice birbirinden ayrık oluyorlar. Böyle bir fikir yüürütüyorum artık bilmem ne kadar doğru.

18. 23 Ekim 2010
  19. miks

miks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    41
    Gizlihatun Cum Benim Biraz olsun Göğsüm Yoktu Göğüslerim 75 B idi Ve Göğüslerimin Ortasından Tren Geçerdi Sen Düşün artık :) Lakin Doktorum 2 Göğsümüde Birleştirmiş Yaklaştırmış Bunu Başarmış Eskisine nazaran 10 Kat daha yakın Gizlihatun cum ve ben kendisine bu konuyla ilgili Herhangi bir İstek ve ricada Bulunmamıştım Bunu kendi Yapmış canım benimmmm