Danone hakkında

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve NILZEY tarafından 18 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Kasım 2009
    Konu Sahibi : NILZEY
  1. NILZEY

NILZEY Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bebeklerinize danone meyveli yoğurt veriyormusunuz zeynep çok seviyor ama zararlımıdır sizce

2. 18 Kasım 2009
  3. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm içinde soya lesitini var mı bilmiyorum ama bi dolu katkı maddesi olduğu şüphesiz. ben kendime bile meyveli yoğurdu evde yapıyorum. bebeğim doğduğunda da mevsim meyvelerinden yoğurt yapıp yedircem inşallah. enfes oluyor tavsiye ederim. yoğurdu kendim yapıyorum. çilek bu mevsimde de doğal olarak yetişebilir. çilekli yapabilirsin kolayca.

4. 22 Kasım 2009
  5. fikriye_bg

fikriye_bg SaNBeRk 14/08/2008 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    48
    mumkunse evde yaalirsa en iyisi,ama benimki evde yaptigim meyve yogurdu hic sevmiyor mecbur hazir olanlardan veriyorum.son zamnlarda hazir olanlari evdeki yaptigim yogurtla karistirip veriyorum.Bu sekilde zararli maddelerde yariya kurumus oluyorum diye umdum var.

6. 23 Kasım 2009
  7. BuRcU

BuRcU bir kız, bir oglan! Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    benim oğlum pek sevmiyor zaten danino
    sütü ablamların çifliğinden taze geliyor yoğurdunu da evde kendim yapıyorum

ama arada veriyorum danino cok fazla olmadıkça zararlı oldugunu düşünmüyorum
    arkadasım eger evde yoğurt yapma imkanın yoksa ver bence

8. 24 Kasım 2009
  9. nes8

nes8 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bu danone veya bizim aldığımız normal hazır yoğurtlar kaçıncı aydan sonra verebiliriz benim kızım 6 aylık kendi yaptığım yoğurtları yemiyor dr.içine biraz pekmez koy dedi ama o da işe yaramadı .hazır yoğurt denedim bikaç kaşık verdim afiyetle yedi ne yapsam bilmiyorum..

10. 24 Kasım 2009
  11. fikriye_bg

fikriye_bg SaNBeRk 14/08/2008 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    48
    tabiki evde yapilmis yogurt en iyisi ama yemiyorsa hic yememektense hazir yese daha iyidir diye dusunuyorum,Benim oglum da evdeki pek yemez onun icin ben biraz hazir biraz evdeki yogurtla karistirip veriyorum.Ilk bastan sevdigi yogurdu ver daha sonra cok az evde yapilmis olan yogurttan ekle yavas yavas ev yogurdun miktari artarsin.
    kucuk olan danino yogurtlari verebilirsin ama gunde en fazla 1 tane fazla onermiyorlar.Danone ucretsiz tel. danisma hatti var orda danisabilirsin.Ben danone ogulum 1 yasindayken vermeye basladim o zamna kadar babymix veriyordum.Elmali ve sadesi var ama elmali biraz eksi geliyor ve tek sadesini seviyor.Babymix 6 aydan sonra verebilirsin.

12. 30 Kasım 2009
  13. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ara sira veriyorum eger disardaysam ve acikmissa acligini dindirmek icin :)) ama yoksa yogurdu kendim evde yaptigimda daha bi icime siniyor ama kizim hem seviyor hemde pratik oluyor disardayken :)

14. 28 Eylül 2010
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0