daraldımmm....boğuldum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zuzu8888 tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : zuzu8888
  1. zuzu8888

zuzu8888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarrr,aslında çok derin bir konu,hamilelik dönemini cehennem gibi yaşamış biriyim.her gece ağlamaktan gözlerim şişerdi.bu yüzden 3. ayımdan sonra kanamalı bi hamilelik geçirdim.tüm bunlar eşimin ailesi yüzünden oldu.6 ay yattım bir kez geldiler hakaret üstüne hakaret.ee çocuk doğduktan sonra tam bir torun aşkı başladı.şimdi kızım 3 yaşında.çocuğu alıp giderler parka. saatlerce gelmezler.gitsinler lafım yok.ama artık iş çığrından çıktı.5 saat dışardaydılar kayınvaldem giyim almış olmadı değiştirecek.3 dakikalık yol illa oda gelsin.bize götüreyim dedi. olmaz getir karnı aç yıkanıcak dedim.3 saat sonra getirdialsanaalsanasmile.sonraki alışlarında iftara gidicez 1 saat sonra getirin dedim.iftar okunacak hala yoklar.eşim gitti parktan aldı getirdi.yetişemedik tabii iftara. o gece eşime dedim birdaha dışarı salmıyacağım evde görsünler dedim.bugün yolda kayınpederimle karşılaştık. parka götürücem dedi.izin vermiyorum dedim.işte kıyametin koptuğu an.beni babama şikayet edicekmiş,eşime söyliycekmiş....sanki çocuğuzda:bbo:neyse eşim geldi.onu işteyken arayıp söylemişler.görümcem aradı zır zır zır.baktım 5 dk sonrakapıda zile sürekli basıyo.eşim indi onu gönderdi.20 dk sonra kayınpederim geldi.neymiş babamıda alıp gelicekmiş.uyuyamazmış bugece.eve bir özelharekatın gelmediğ kaldı.resmen taciz ediyolar.artık nefret ediyorummmmmmm.artık yüzlerini görmek istemiyorum.bana akıl verin kızım nasıl bir yöntemle onları görsün.çocuğum var diye sevinemiyorum hamileliğin ilk gününden beri...............

2. 17 Eylül 2010
  3. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    eşinin ailesiyle uzaktamı oturuyosunuz

4. 17 Eylül 2010
  5. BenPeriKizi

BenPeriKizi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tek kurtulma sansiniz esinizin onlara karsi sert bir tavir koymasi olacaktir.allah kolaylik versin size.

6. 17 Eylül 2010
  7. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.526
    Ödül Puanları:
    238
    Benim oğlum iki dedesi ile yalnız olarak hiç parka gitmemiştir. Teklif bile etmezler. Zaten bırakın parkı alan 1 saat sonra geri postalar o derece yani...

Ben böyle büyükanne dedeleri görünce imrenme ile birlikte şaşkınlık geçiriyorum.

8. 17 Eylül 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    herşeyin saati olması halinde olur deyin. iş kontrolümden çıkıyor. bu yüzden bende aksileşiyorum kusura bakmayın deyip açıklayın.
    günde 2 saat nelerine yetmiyor. byada sizin dediğiniz vakitte kapıda olması koşulunu kabul edecekler. şuan 3 yaşında ileride nasıl kontrol edip disiplin sağlayacaksınız sizi de düşünmek zorundalar.

10. 17 Eylül 2010
  11. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    İki çocuğumu da büyükler, büyüttüğü için ben bu olanları ters görmüyorum.
    Tabi şikayet ve eve baskın yapması falan yanlış şeyler. Ama ben çocuklarımı her iki aileden de sakınmadım. Zaten onlar büyüttüğü için pek sözümde geçmezdi bu konuda.
    Oğlum istiyor diye gece yarısı evime gelip alıp gittiklerini bilirim. Bir müddet sonra alışıyor insan.
    Siz daha evvelki olaylardan dolayı tepki gösteriyorsunuz. Haklı olabilirsiniz.
    Bence istediklerinde verin ama 1 saat içinde getirin diyin. Getirmezlerse gidip alın çocuğunuzu.
    Öbür tarafta torunlarını görmek için yapıyorlar sanırım. Çok zor yaaa iki ucu şey değneğe benzedi olay.

12. 17 Eylül 2010
  13. kelebe_k

kelebe_k Kafa Nereye Ben Oraya :) Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    153
    bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum...hem onlar nekadar ilgilenebilirki ? bir anne kadar olamaz..
    televizyonlarda görmüyomusunuz neler neler oluyo..iki dakikalık dalgınlıkla allah muhafaza kaçırıp götürüyolar çocuğu...sonra bunun hesabını verebilirlermi ? koyun otoritenizi..bahsi geçen sizin evladınız sonuçta..bukadarına elbette hakkınız var...izin verirsiniz vermezsiniz onlarla parka gönderirsiniz yada göndermezsiniz...bir anneyi sorgulamaya kimsenin hakkı yok..olmazda...

14. 17 Eylül 2010
  15. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Bence de...
    Ya eşin sert bir tavır koyacak ve onları vazgeçirecek ya da uzak bir yere taşınacaksınız...
    Tamam insanlar torunlarını görmek isteyebilir, torun çocuktan daha çok sevilirmiş ama bu kadar abartmanın insanları rahatsız etmenin de anlamı yok tabi...

16. 17 Eylül 2010
  17. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    olay bencede eşinizde bitiyor. alacak karşısına ailesini konuşacak.

18. 17 Eylül 2010
  19. Tarcin...

Tarcin... canım kuzularim... Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    tatsızlık yaşansın diye yapıyorlar demek,huzur bozuyorlar..