Davul fırın mı midi fırın mı ? Hangi markayı önerirsiniz ?

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve suedanurum tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : suedanurum
  1. suedanurum

suedanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar
    nişanlıyken çok söyledim set üstü ocak olsun küçük fırın ayrı olsun diye. annemle nişanlım anlaşmış gibi;"el neder bir büyük boy fırını olmalı" diyerek arçeliğin büyük turbolu ocaklı fırınından alındı..ama inanın 5 senedir evimde 1 tek olsun kek pişmedi..defalarca denedim üstü pişiyor içi ve altı hamur!
    yufkadan kat kat tepsi böreği yapsam inanın üstü pişince spatulalarla tersini çevirmeye çalışıyorum 1 saatte ancak pişiriiyor..sadece milföyü kurabiye poğaçayı pişiriyor..kalın börek ve kek olmuyor...bu arada almaya kalkışanlara duyurulur!
    ŞİMDİ...FIRIN ALMAK İSTİYORUM ANCAK KİMİ DAVUL FIRIN DİYOR ISRARLA..NE YAPSAM ŞAŞAIRDIK EŞİMLE DAVUL FIRIN MI MİDİ FIRIN MI ALSAM?VE HANGİ MARKAYI TAVSİYE EDERSİNİZ?

FELİX marka davul fırının rezistansını inceledi eşim içi güzel diyor...ne yapsam??bir de bugün tutturdu fırına ne gerek var ben elimizdeki bu fırına rezisdans döşeyeceğim demez mi?:sm_confused::sm_confused:

2. 23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : suedanurum
  3. elele

elele canlarım benim.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    davul fırın daha iyi diyorlar..