Day Dream ve Çözümü

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve ayca_can tarafından 13 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Şubat 2008
    Konu Sahibi : ayca_can
  1. ayca_can

ayca_can 3'üzlerim geldi ;)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    http://www.gotmail.jp/daydream/

gotmailden beklediğim oyun.bu gotmailin oyunları benim çok hoşuma gidiyor.görüntüleri güzel ve oyunun kurgusu harika güzel zorluyor insanı.ben başlıyorum varmı oynamak isteyen?? yerimseniben

1)şok ifadeli mavi kutuyu açtım kapadım yan tarafına bir oyuncak tank düştü onu aldım.
    2)kırmızı koltuktan telefon aldım.
    3)sehpadaki tabaktan sandiviç aldım.
    4)yine sehpadaki tabaktaki o yuvarlak şeylerin altından çip aldım.
    5)ve yine sehpadaki tabağın altından kablo aldım.
    6)sandiviçi zoom yaparak arasından 3 tane kart aldım.
    7)kartları zoomladım üzerinde tank resmi olana tıklayınca ufak bi film gösterdi.
    8)oyuncak kutusunun olduğu kısma geçtim filmde gösterilen noktaya tankı yerleştirdim.tanka tıkladım çekmecelerin orda açılmayan üzgün ifadeli yeşil çekmeceye ateş etti daha sonra içinden iskelet anahtarlık aldım.
    9)çipi tele taktım.teli tv nin altındaki renkli kapaklı siyah dolabın ordaki yere taktım kabloyuda oraya taktım.telefona tıkladım ve bir oyun oynadım.
    10)tankın ateş ettiği asık suratlı yeşil çekmeceden robot aldım zoomladım robot şekil değiştirdi.
    11)

11)çıkış kapısına tıkladım sonra yanındaki lambaya baktım bitane tel verdi.
    12)sarı sandalye ve sehpanın üstünde bi ip sarkıyor oraya yakınlaşıp iskeleti astım ve gözleri duvarda gizli bir bölmeyi açtı.
    13)gizli bölmeden sarı bir robot aldım zoomladım şekil değiştirdi ama başka bişi yapamadım.
    14)oyun oynadığımız tv yi ters çevirdim yada ben öyle sanıyorum :) anahtar verdi bitane.anahtarla turuncu dolabı açtım içinden robot aldım.
    15)robotun şeklini değiştirdim zoom yaparak ve kırmızı şekli değişmiş robotu ddolaptan aldığım bu mavi robota ekleyerek kepçe gibi bişi oluştu.
    16)bu birleşmiş robotlarıda sarı robota ekledim tam bir kepçe oluştu.şuan elimde bir kepçe ve tel var :uhm:
    17)kepçeyi oyuncak kutusunun arkasına koydum bikere üstüne tıkladım kutuyu karıştırdı ve içinden bana birtane zar verdi.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Mayıs 2008
  2. 13 Şubat 2008
    Konu Sahibi : ayca_can
  3. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ayca can en son aldığın zara zoom yap ve tellle ona tıkla bir tane sticker veriyor.. sonra telefona gittim ve yerinden çıktı açıldı sonra cama gittim ve güneşş gibi yer var gökdelenin arasında oraya tıkladım yukardan paraşütle adamlar indi... sonra zarı verdi yine onada tıklayınca bişey çıktı teli soktum anahtar oldu ve kapıdan çıktım....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.