dayanamıyorum yardım edin

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve kiss mee tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : kiss mee
  1. kiss mee

kiss mee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar dogumumun ilk haftalarında tek gögsüm bayagı acımıştı ama sonra sonra geçti şu an kzıım 3.aynı bitirdi ve 4.ayın içindeyiz yanlız bi ara gögüslerim taş gibi oldu ve çevresi gögüs ucumun çevresi buruştu ve buruşan yerlerde delikler oldu ve küçücük kan parçaları görüyordum ama akdıgını hiç görmedim dr a gittigimizde kzıızmın agzı mantar olmuş halk dilinde pamukçuk yani
    onun agzına ilaç verdi ama kendimi sormayı unuttum 15 gün sonra tekrar gidicez ama ben emzirmeye dayanamıyorum inanılmaz bir acı veriyor karbonatlı suylada siliorum bepanten emrhemide sürüyorum ama deişmedi dişimi sıkmaktan halsiz düşüyorum ve bebegi tutamıyo duruma geliorum kasılmaktan noolur yardım edin ne yapmalıyım çok acıyor sol gögsüm

2. 26 Haziran 2008
  3. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim bence 15 gün bekleme hemen dr ara bu durumda en dogru bilgiyi o verir.

4. 26 Haziran 2008
  5. fbozkurt

fbozkurt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    emzirirken aynı sıkıntıları yaşamıştım, pompayı denedinmi emziremediğim zaman çekiyodum biberonla emzirmek zorunda kalıyodum ne yapayım en azından birazcık rahat ediyodum arada bir sende deneyebilirsin geçmiş olsun. bebişinle mutluluklar diliyorum.

6. 26 Haziran 2008
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Göğüs silikonu deneye bilirsin.Sonra bebeğini emzirdikten sonra son sütü göğüs ucuna süre bilirsin.ama bencede bekleme en erken doktora git.

8. 26 Haziran 2008
  9. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    zeytin yagı sür ama gecmeyecek gibi olursa bence hemen git bebekler bazen tutamıyor heraldı bendede cok olurdu sürekli nemli tumak oda zeytin yagıyla olur bebanten krem sürebilirisin ama gögüsünü iyice temizlemen gerek tadı cok acı oldugundan dolayı bebek meme ememez

10. 26 Haziran 2008
  11. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    bende aynı acıları yasıyorumm bebegım 12 gunlukk vee goguslerım fecıı .. sol gogsum daha beterr. kremler bır ıse yaramadıı..
    ben saf zeytınyagınıı bır cezvede kızdırrımm uztu kapalı bıcımde ama..
    daha sonra sogumaya bıraktım, agzı kapalı yıne.. ve her emzırmemden sora gogus uclarıma suruyorumm mumkunse gosulerını bır muddet acıkta bırak ıyıce emsın yagı..
    ben oyle yapıorum sag gpgsumde duzelme olduu bakalım sola ne olucakk..
    saglıcakla kall ..

12. 26 Haziran 2008
  13. kiss mee

kiss mee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gögsümün çevresindeki kahverengilikde soyuldu hep acaipbişey oldu yokmu yaşayan yaaaaaaaaa

14. 26 Haziran 2008
  15. fbozkurt

fbozkurt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaşamazmıyım ama geçiyo sonradan, o zaman aklıma ne gelirse karbonatı doktorum demişti pamukçuk yüzündendi, bepanten kremde kenarlarına sürüyodum varmı başka arkadaşlar aklınıza gelen çözüm..

16. 26 Haziran 2008
  17. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    mutlaka doktora gitmelisin hem de hemen

18. 26 Haziran 2008
  19. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emzirmek için silikon göğüs koruyucularını deneyebilirsin.acını biraz olsun azaltır.ama dr a gitmeyi ihmal etme.geçmiş olsun