Dayanamıyorum :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zulka34 tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : zulka34
  1. zulka34

zulka34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Gaz sancısı çekiyorum 5 aylık hamileyim.yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek?sizdede böle bir sorun var mı?bunun bir kurtuluş yolu var mı ?bomba patlıyo sanki bebeğime zararı var mı?lütfen bilgilendirirmisiniz?mirmirmirmir

2. 16 Nisan 2010
  3. yasminsu

yasminsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benimde midemde şişkinlik var.yemek yedikten sonra çok daha kötü oluyor.ben maden suyu içiyorum o biraz iyi geliyor ayrıca gaz için papatya ve rezene çayını da öneriyorlar.ama ben rezene içemiyorum tadı çok kötü geliyor.

4. 16 Nisan 2010
  5. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    ben de çok çektim 5-6 haftalıkken gazdan.. ama sonra geçiyor.. o kadar karnım şişiyordu ki şimdiki kadar göbeğim oluyordu :KK70: gazın tek çaresi odaya girip kapıyı kapattıktan sonra sırt üstü yatıp bacaklarını kendine çekmek... gaz çıkarmadan rahatlamıyor insan, eşim yanımdayken yapamıyorum da bende gidip odada yapıyordum naapim.. sıcak su torbası da pek iyi değilmiş sanırım hamileyken.. ayrıca bitki çayı da içecekseniz günde 1 taneyi geçirmeyin hamileyken değişik etkileri olabiliyormuş.. azıcık dişinizi sıkın zaten yakında bulantılarınız başlayacak gaz felan umrunuzda olmaz sonra kaydirigubbakcemile3

6. 16 Nisan 2010
  7. orjinalkiz

orjinalkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy canım ya çok iyi anlıyorum seni.
    ben 31 haftama giricem hala gaz sancısı çekiyorum
    eşimin yanında kesinlikle çıkaramıyorum:roflol:eek:daya gidip hareket yapıyorum.ve sırtbel bölgene masaj yaptır eşine öyle git odaya.başka türlü olmuyor..ben kaç aydan beri çekiyorum:eek:klava:

Son düzenleme: 16 Nisan 2010
  8. 16 Nisan 2010
  9. semaveela

semaveela hayallerim doğdu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    2 gündür sıkışan gazımdan dolayı yatıyorum karnım davul oldu çıkmıyor çıkmıyor sancılar hat safaya ulaştı 10 haftalık hamileyim doktor metsil verdi pekde fayda etmedi sıkıntıdan mahfoldum her yolu denedim en son dün gece malatyadan gelen kayısı kurusunu yedim üstüne s içtim bağırsaklarım çok çalıştı geceden beri sürekli gazı boşaltıyorum hala var ama iyi geldi bende çıok endişelendim bebeğim iyimidir diye :Saruboceq: sanki karnımda gazın arasında sıkıştı gibi geldi baya korktum

10. 16 Nisan 2010
  11. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    bol tarçınlı çaylardan içeçeksiniz kızlar..içtiniz her çayın içine çubuk tarçın atın..
    dr tavsiyesi..

12. 16 Nisan 2010
  13. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ayaklarınızı sıcak tutun arkadaşlar.üşüyünce gaz olur.

14. 17 Nisan 2010
  15. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Aynen katılıyorum sana canım. Ayaklarınızı kesinlikle üşütmeyin. Çorapsız terliksiz dolaşmayın havalar iyi diye. Bide yiyip içtiklerinize dikkat !! Kesin çözümü bu ikisi arkadaşlar.

16. 17 Nisan 2010
  17. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Valla kaç defa acile götürdü eşim düşün nefesimi dahi kesiyordu Dr.um ilaç verdi şuanda 18 haftalık hamileyim allaha şükür biraz rahatladım ..